Samsung Galaxy S9 wymiana szybki i wyświetlacza

Wystarczy chwila nieuwagi, a upadek może spowodować rozbicie wyświetlacza w Twoim S9. Naprawa w serwisie może nadszarpnąć domowy budżet, więc warto podjąć przemyślaną decyzję. Dobrą wiadomością jest to, że wymiana  szybki i wyświetlacza Samsung Glaxy S9 może zostać przeprowadzona samodzielnie w domowych warunkach. Wymiana panelu w Samsungu wcale nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy trochę cierpliwości i zdolności manualnych, a naprawa na pewno się uda. Przydatne będą też narzędzia do wymiany ekranu, takie jak suszarka do włosów lub nagrzewnica, nowy moduł oraz odpowiednie, jasne i czyste miejsce pracy. Zachęcamy jednak do kilkukrotnego przeczytania i zapoznania się dokładnie z instrukcją samodzielnej wymiany ekranu w Samsungu Galaxy S9, ponieważ nieumiejętna naprawa może wygenerować dodatkowy koszt.

Poradnik jak wymienić szybkę i wyświetlacz w Samsung Galaxy S9

Po pierwsze, wyłączamy telefon i wyjmujemy szufladę z kartą sim i SD. Następnie równomiernie nagrzewamy tylną część obudowy, by klej nieco się rozpuścił. Po kilku minutach wkładamy bardzo cienki plastikowy otwierak między tylną klapkę a ramkę, a następnie przesuwamy narzędzie dookoła obudowy. Należy uważać na taśmę z czytnika linii papilarnych. Kiedy dostaniemy się do korpusu, ukażą się nam plastikowe osłonki (przykręcone śrubkami), które trzeba odkręcić. Teraz możemy zabrać się do wypięcia taśmy baterii, wyświetlacza, gniazda ładowania oraz pozostałych elementów. Następnie za pomocą pęsety i cienkiego otwieraka staramy się delikatnie odkleić baterię. Należy tutaj szczególnie uważać, żeby jej nie uszkodzić. Kiedy wszystkie wczepy oraz kable antenowe zostaną odłączone, można wyjąć płytę główną. Odkręcamy kolejne śrubki znajdujące się w dolnej części korpusu i wypinamy konektor gniazda jack.

wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S9

Montowanie nowego wyświetlacza

Do nowego modułu musimy przełożyć taśmę ładowania z antenami, taśmę czujników, aparat przedni oraz wibracje. Baterię oraz tylną klapkę również należy przykleić na taśmę dwustronną. Pamiętajcie o wypięciu taśmy z czytnika linii papilarnych przed wklejeniem klapki. Właśnie udało nam się wymienić wyświetlacz Samsung Galaxy S9! Jeśli jednak naprawa wydaje wam się zbyt trudna, warto zdecydować się na usługę profesjonalnej naprawy w naszym serwisie. Pamiętaj, że ten poradnik powstał głównie w celach informacyjnych i nie zachęca do samodzielnego podejmowania napraw osobom, które nie robiły tego wcześniej. SmartSerwis24 nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzone urządzenia.

Wymiana ekranu w serwisie z bezpłatną dostawą

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu godziny od otrzymania i rejestracji urządzenia. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę lub klapkę baterii. W takiej sytuacji konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje klienta o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie w trakcie naprawy, a także oferujemy profesjonalny dobór akcesoriów. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona folie i szkła, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa naszym serwisie jest objęta gwarancją, która obejmuje usługę i części. W telefonie Samsung Galaxy S9 wymieniamy ekran wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Największym atutem wymiany ekranu dotykowego są części oryginalne. Z nami masz pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana ekranu w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Powiązane produkty