Samsung Galaxy z serii A, czyli najpopularniejsze telefony świata

Samsung to zdecydowanie gracz wagi ciężkiej o zasięgu światowym. To jedna z największych i najbogatszych firm globu, która nie tylko zajmuje się smartfonami, ale jest obecna w wielu gałęziach przemysłu. Można zaryzykować twierdzenie, że ewentualny krach południowokoreańskiego giganta natychmiast byłby niepomyślny dla nas wszystkich. Marka o tak potężnym kapitale, szeroko rozwiniętej technologi i skupiająca miliony użytkowników – trzyma w ryzach elektroniczny rynek. Tąpnięcie w tej firmie odczułby cały świat, jednak powodów do obaw nie ma. Samsung radzi sobie świetnie, a tymczasem chcielibyśmy trochę bliżej przyjrzeć się telefonom Samsunga serii A z perspektywy specjalistów serwisowych.

Linia Samsung A - telefony dla milionów użytkowników

Dlaczego smartfony Samsung z rodziny A stały się prawdopodobnie najpopularniejszymi telefonami w historii? Uproszczona odpowiedź może składać się z dwóch komponentów: wysoka jakość i innowacyjność produktów przy zachowaniu rozsądnych cen, oraz skuteczna polityka firmy. Tak czy inaczej, Samsung A (to bardzo liczna i zróżnicowana rodzina) pojawia się pod każdą szerokością geograficzną, a telefony te cieszą się zasłużoną renomą. Sprzedano miliardy egzemplarzy od Alaski po wybrzeża Australii, a opinia użytkowników i ekspertów pozostaje niezachwiana: to dobre, użyteczne, naprawdę solidne telefony. Sukces komercyjny nie jest możliwy bez odpowiedniej jakości. Modele z serii A nigdy nie zaliczyły większej wpadki, a rekordy popularności tej marki są zasłużone. Warto wspomnieć ponadto o stabilnym budżecie tej światowej korporacji. O jego potężnych zasobach świadczy fakt, że w grupie dowolnych stu osób z telefonami, najczęściej posiadanym będzie któryś z modeli Samsunga A.

Samsung Galaxy z serii A, czyli najpopularniejsze telefony świata

Nasze doświadczenie z Samsungiem A

W SmartSerwis24 widzieliśmy i zajmowaliśmy się wszystkimi modelami telefonów Samsunga z serii A, a zakres naszej pomocy dotyczył wszystkich usterek, jakie tylko mogą wystąpić przy ich użytkowaniu. Nie będziemy więc zaskoczeni niczym, gdy zgłosisz do nas wadliwe działanie lub uszkodzenie swojego Samsunga A. W każdym przypadku znajdziemy remedium. Mamy na myśli modele A42, A71, A40, A30, A20e, A50 (należą do najpopularniejszych), ale tak naprawdę nasze usługi kierujemy jako profesjonaliści do posiadaczy dowolnych modeli Samsunga. Choć serwis obsługuje telefony każdego producenta, to właśnie smartfony marki Samsung są naszą specjalizacją, gdyż naprawiliśmy ich już całe setki, a doświadczenie procentuje.

Najczęstsze problemy w Samsungach z serii A zgłaszane w naszym serwisie

W urządzeniach tak wielofunkcyjnych jak smartfony, każda część może się popsuć. Czy będzie to fizyczne czy mechaniczne uszkodzenie, potrzeba wymiany części lub konfiguracji systemu i aplikacji – zawsze jesteśmy na miejscu. Nawet tak dobre smartfony jak te marki Samsung z serii A są narażone na różne zagrożenia. Najczęściej jednak problemem jest pęknięty lub zbity ekran. Szybka do telefonu kruszy się w specyficzny sposób (trochę jak szyba samochodowa). Przy silnym uderzeniu szkło hartowane ekranu wyświetlacza pęka tak, aby ochronić przed zgnieceniem podzespoły znajdujące się wewnątrz urządzenia. To naprawdę częste i typowe. Wymiana szybki w telefonie nadal pozostaje rodzajem naprawy, który wykonujemy najczęściej. Ile kosztuje wymiana szybki? Z pewnością znacznie mniej niż wymiana całego wyświetlacza w serwisie firmowym. I znacznie mniej niż zakup nowego telefonu. Nie przejmuj się zatem, gdy szybka w telefonie się zniszczy, ponieważ nie tylko Tobie się to przytrafia. Wymiana szybki jest niedroga, a nasz serwis montuje wyłącznie sprawdzone i atestowane części. Podsumowując, płacisz mniej a zyskujesz to samo, co w punktach usługowych Samsunga.

wymiasza szybki i wyświetlacza Samsung Galaxy seria A

Świat telefonów marki Samsung - co przyniesie przyszłość?

Smartfony towarzyszą nam na co dzień, są przedmiotem naszej troski i zainteresowania, a jednocześnie są niezbędnymi narzędziami, które zawsze znajdują się w pobliżu. Temat "uzależnienia od smartfona" jest już obecny w psychologii i socjologii, a całe grono specjalistów zajmuje się analizą naszych praktyk korzystania z tych urządzeń. Wiemy również, że użytkownicy telefonów są zainteresowani nowościami w świecie cyfrowym, dlatego powiemy też trochę o tym, co Samsung ma nam do zaproponowania w ostatnich tygodniach. Należy powiedzieć, że linia Galaxy A Samsunga rozwija się świetnie. Nowe modele z rodziny A zostały wyposażone w większe wyświetlacze, a my starając się podążać za nowinkami już jesteśmy przygotowani na wymianę szybki i naprawę pękniętych ekranów także w najnowszych telefonach. Samsung podniósł również wydajność podzespołów, co wpływa na płynniejsze działanie urządzeń. Informacje wysyłane przez centrale Samsunga twierdzą, że to spójna polityka, a większe wyświetlacze pozwalają wykonać na smartfonie więcej działań, także tych bardziej zaawansowanych. Nie dziwi więc, że ten silniejszy hardware jest zrozumiały. Samsung nikomu też nie zamierza oddawać pola w dziedzinie rejestracji obrazu – kamery nie tylko mają większą rozdzielczość, ale zostały zaopatrzone w systemy wspomagające (np. z poziomu aplikacji, ale też przez ulepszenie obiektywu). Google, jako firma dostarczająca przecież system operacyjny Android, twierdzi, że nowe wersje Androida najlepiej obsłużą właśnie telefony Samsung. Moc obliczeniowa wzrasta w postępie geometrycznym, dlatego niektórzy zadają sobie pytanie, czy już niedługo będziemy świadkami zrównania mocy najnowszych smartfonów ze średniej klasy laptopami? Firma z Korei Południowej zapowiada także obsługę nowych rozszerzeń plików na swoich telefonach, a ogólny kierunek rozwoju polega na zachowaniu pozycji lidera dla telefonów z Androidem i równoprawną rywalizację z produktami Apple.

Serwis dla smartfonów Samsung

Nasz serwis nigdy nie odmawia przyjęcia do naprawy telefonów Samsung. W przypadku tego producenta potrafimy bowiem trochę więcej niż inne serwisy i nie obawiamy się napotkać trudności w naszych warsztatach. Poradzimy sobie ze wszystkim, dlatego też modele Samsunga z rodziny A są w SmartSerwis24 częstymi gośćmi. Nawet jeśli tylko potrzebujesz wymiany szybki w telefonie, jesteśmy dostępni i zachęcamy do kontaktu. Szybko rozwiązujemy problem i przywracamy należyte działanie sprzętu. Wiemy co robić i poważnie traktujemy cenne telefony naszych klientów. Zawsze zwracamy je do rąk własnych jak nowe.

Powiązane produkty