Serwis telefonów Xiaomi

W naszym serwisie telefonów oferujemy naprawę smartfonów jednej z popularnych i cenionych marek Xiaomi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jeśli chodzi o usuwanie wszelkich usterek z urządzeń tego producenta. Naprawiamy telefony Xiaomi po zalaniu. Ponadto oferujemy wymianę wyświetlacza, który jest podatny na różnego rodzaju uszkodzenia, jak rozbicie podczas upadku. Nasz serwis to miejsce, w którym nasi klienci będą mogli również wymienić głośnik czy mikrofon. Wszystko, co proponujemy wykonujemy starannie, precyzyjnie, a co najważniejsze przy użyciu profesjonalnych narzędzi do diagnostyki i naprawy. Posiadamy dostęp do części oryginalnych i zamiennych.

Bezkompromisowa jakość usług w serwisie Xiaomi

Istniejąc na rynku od 2009 roku, jesteśmy doświadczoną drużyną profesjonalistów. Dzięki nam, smartfony naszych klientów powracają do właścicieli i służą im jeszcze przez długi czas. Zapewniamy usługi serwisowe na najwyższym poziomie, przy użyciu profesjonalnych narzędzi, co gwarantuje większą szansę udanej naprawy. Klienci mogą skorzystać z naszych usług posiadając smartfony Xiaomi zarówno starsze, jak również te nowsze. Nasz serwis smartfonów Xiaomi to miejsce, w którym urządzenia chińskiego producenta zostają obdarzone drugim życiem. Korzystając z naszych usług masz pewność, że dokonałeś dobrego wyboru. Szybki czas naprawy, wysokiej klasy profesjonaliści oraz odpowiednie narzędzia i pozytywne nastawienie to coś, co nas wyróżnia.

serwis telefonów Xiaomi

Naprawy telefonów Xiaomi dla B2B

Klienci indywidualni to nie jedyna grupa docelowa, której oferujemy swoje usługi. Współpracujemy również z innymi serwisami a także oferujemy swoje usługi firmom ubezpieczeniowym. Wszystko to, aby zapewnić, jak największej grupie odbiorców możliwość szybkiej i profesjonalnej naprawy urządzeń mobilnych. Nasz serwis jest idealną propozycją dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przy użyciu profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu, urządzenia w krótkim czasie zostaną odpowiednio zreperowane. Zapraszamy do korzystania z usług i współpracy.

O naszym serwisie

SmartSerwis24 od 2009 roku zajmuje się naprawą telefonów oraz sprzedażą akcesoriów do telefonów. W 2017 roku zdecydowaliśmy się otworzyć punkt serwisowy również w Chorzowie, aby pomóc klientom w naprawie urządzeń mobilnych w tym mieście. Oferujemy wiele usług związanych z naprawą telefonów Xiaomi, między innymi wymianę wyświetlaczy, pękniętych szybek dotyku, baterii oraz klapek baterii. Zapoznaj się z pozostałymi usługami serwisu. Jesteśmy autoryzowanym, legalnie zarejestrowanym serwisem. Zajmujemy się naprawą urządzeń lub wymianą podzespołów na miejscu. Oprócz tego klient może wysłać do nas swoje urządzenie, które naprawimy i odeślemy z powrotem na wskazany adres. Dzięki temu, nie tracisz czasu na dojazd, a ponadto wszystko możesz zrobić siedząc przed monitorem w domu lub pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że bez telefonu ciężko jest w dzisiejszych czasach wytrzymać nawet kilka dni, dlatego każda naprawa zostaje wykonywana w jak najkrótszym czasie. Odwiedzając nasz serwis możesz również zaczekać na wykonanie usługi, która potrwa koło godziny.

Powiązane produkty