Sezonowy przegląd hulajnóg Xiaomi czas zacząć

Zbliżający się sezon wiosenno-letni i poprawiająca się pogoda, zachęcają do korzystania ze środków transportu przyjaznych dla środowiska. Hulajnogi Xiaomi, bo o nich mowa, mają jeszcze jedną zaletę, którą doceniają liczni użytkownicy: koszty. Korzystający mogą śmiało powiedzieć, że ładowanie takiego "pojazdu" to jazda praktycznie za darmo w porównaniu do kosztów paliwa lub cen biletów komunikacji miejskiej. Zanim wyciągniemy swoje hulajnogi, warto odświeżyć ich ogólny stan. Bezpieczeństwo przede wszystkim! Pamiętajmy, że hulajnogi mimo swoich małych gabarytów mogą rozpędzić się do prędkości 20 - 25 km/h.

Naprawa hulajnogi Xiaomi? Smart Serwis 24 pomoże i sprawdzi!

 
Weryfikując nasz "pojazd" może się okazać, że przegląd nie wystarczy, ponieważ urządzenie nie działa prawidłowo. Co należy zrobić w takim przypadku? Jedynym możliwym działaniem będzie naprawa hulajnogi. Żadnych problemów nie można lekceważyć w szczególności tych, które dotyczą układu hamulcowego lub kierowniczego. Jadąc z prędkością 20 - 25 km/h i pokonując "miejską dżunglę" musimy sprawnie omijać przeszkody. Jesteśmy odpowiedzialni za życie swoje oraz innych przechodniów. Jeśli nie czujemy się pewnie w sprawdzaniu swojego pojazdu elektrycznego, skierujmy swój wzrok na ofertę serwisu hulajnóg Smart Serwis 24. Profesjonalnie sprawdzimy hulajnogę i przygotujemy ją do jazdy. Dla nas naprawa hulajnogi Xiaomi to nie problem, ponieważ na co dzień zajmujemy się kompleksowymi naprawami hulajnóg. Wiemy, co w trawie piszczy, bo znamy ten rynek. Wiemy również, kiedy Twój pojazd będzie wymagać dokładniejszych napraw. Nie można przejść obojętnie obok tak poważnych spraw. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że przemieszczając się wśród innych użytkowników drogi, powinniśmy pamiętać o ich bezpieczeństwie.
przeglad_hulajnogi_Xioami

Naprawa hulajnogi Xiaomi i przegląd. O czym powinniśmy wiedzieć? 

Zanim rozpoczniemy usuwanie usterki, warto dokładnie sprawdzić wszystkie aspekty naszej hulajnogi. W pierwszej kolejności warto sprawdzić zakres bezpieczeństwa. Sprawdzamy tu między innymi dzwonek, rączkę od hamulca, stan ogumienia, manetkę gazu oraz całą konstrukcję (podest, mechanizm składania, kolumnę kierowniczą) hulajnogi. Poddajemy urządzenie weryfikacji organoleptycznej, ale również technicznej. Wykonujemy test i jazdę próbną, aby "wyłapać" uszkodzenie, które klient mógłby zlekceważyć. Jest to bardzo ważne, ponieważ mobilność używanej hulajnogi może spadać z roku na rok. W związku z tym warto sprawdzać działanie naszego dwukołowca możliwie często. Następnie przechodzimy do sfery mechanicznej. Sprawdzamy tarcze, elementy wymagające oczyszczenia, linkę hamowania, zacisk i kolumnę kierowniczą. Mechanicy z warsztatów określają to sprawdzeniem podwozia oraz całej konstrukcji umożliwiającej jazdę. My również działamy podobnie, weryfikując niemalże każdy element. Gdy jest wymagana naprawa hulajnogi, kontaktujemy się z klientem, wskazując, co należy zrobić, aby dwukołowiec działał prawidłowo. Oczywiście nie tylko mechaniczne kwestie mają znaczenie. Zwracamy uwagę na samą elektrykę. Hulajnogi potrzebują prądu. Dlatego też dodatkowo weryfikujemy ładowarkę, akumulator, przebieg ładowania oraz zużycie baterii w stanie spoczynku. Poddajemy weryfikacji całą instalację elektryczną. Naprawa hulajnogi może wymagać również zwykłej wymiany akumulatora, który po prostu może być zużyty. Jeśli zajdzie taka potrzeba dokonamy utylizacji starego akumulatora. Czy możemy coś jeszcze sprawdzić? Na pewno szereg takich elementów, o których nie da się napisać krótko w tym blogu. Dla Nas najważniejsze jest, aby każda hulajnoga wyszła od nas sprawna i gotowa na nowy sezon.

Zniszczenie po wypadku? Naprawa hulajnogi Xiaomi lub wycena dla ubezpieczyciela nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Klienci zgłaszają się do nas nie tylko z usterkami. Zdarza się, że jesteśmy proszeni o wycenę i ekspertyzę do ubezpieczalni. Niestety hulajnogi jak każdy pojazd mogą ulec wypadkowi. Nie są to przyjemne chwile, bo zazwyczaj użytkownik takiego pojazdu również ucierpiał. W tej sytuacji jednak możemy pomóc, dokonując wyceny do ubezpieczalni. Działamy w tym aspekcie z profesjonalizmem. Oceniamy dokładnie uszkodzenia i podajemy wycenę, która umożliwia całkowite przywrócenie sprzętu do funkcjonowania. Cieszymy się, że są klienci, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Zapraszamy każdego użytkownika z hulajnogą Xiaomi.

Powiązane produkty