Wymiana szybki - co warto wiedzieć o najpopularniejszej usłudze serwisowej?

Nazwa usługi "wymiana szybki w telefonie" stała się w internecie tak popularna jak sam zakup telefonu. Smartfony są podstawowym narzędziem naszej codziennej pacy. Zabieramy je ze sobą wszędzie. Zastępują nam kalendarz, kalkulator, nawigację, aparat, a nawet laptopa. Są nam po prostu niezbędne do codziennego funkcjonowania. Odkąd telefony zaczęły rozwijać się i zmieniać w małe komputery, niestety stały się też znacznie delikatniejsze. Jako doświadczeni serwisanci zalecamy, aby dodatkowo zabezpieczyć swój telefon za pomocą pokrowca, czy szkła hartowanego. Jednak nawet takie działania nie dają nam pewności, że nasz telefon będzie bezpieczny. Mimo że producenci do produkcji swoich telefonów wybierają materiały o większej wytrzymałości i tak są one podatne na uszkodzenia, na przykład podczas upadku. Jedną z najczęściej wykonywanych napraw telefonów w serwisie jest wymiana szybki. Jeżeli Twój telefon został uszkodzony, to skorzystaj z naszego serwisu telefonów, który przywróci smartfon do poprzedniego stanu.

Wymiana szybki w najszybszym serwisie telefonów na Śląsku

Wymiana szybki to naprawa, której nie warto odwlekać w czasie. Ze względu na to, że wiele uszkodzeń nie jest widocznych na pierwszy rzut oka, nie można przewidzieć, jak długo urządzenie będzie jeszcze pracować. Jeżeli ekran nie uległ uszkodzeniu od razu, to rozbita szybka sprawia, że jest on bardziej narażony na ewentualne uszkodzenia. I choć na początku telefon mógłby się nadawać na tańszą naprawę, jaką jest wymiana szybki - to po dłuższym korzystaniu z uszkodzonego telefonu możesz doprowadzić do uszkodzenia ekranu. Jeżeli usterka ekranu jest poważna, może okazać się, że jedynym rozwiązaniem problemu będzie wymiana wyświetlacza. Nie warto dopuścić do sytuacji, w której ekran całkowicie przestanie działać. Nie zwlekaj i wymień szybkę w Twoim smartfonie.

wymiana szybki w telefonie

Wymiana szybki lub wymiana całego wyświetlacza

Wymiana całego modułu ekranu jest konieczna, gdy uszkodzeniu uległ wyświetlacz, którego główną funkcją jest wizualizacja obrazu i informacji. W przypadku wyświetlaczy w technologii LCD TFT i IPS funkcja wyświetlania jest połączona z możliwością wprowadzania danych wejściowych poprzez tzw. wyświetlacz dotykowy. Wymiana samej szybki jest wystarczająca, o ile ekran nie uległ zniszczeniu, a jakość wyświetlanego obrazu jest zadowalająca. Jeżeli ekran jest cały i zbita jest tylko szybka w telefonie, to możliwa jest wymiana samej szybki. Podobnie w przypadku funkcji dotyku: jeżeli szwankuje, a restart urządzenia nie przyniósł efektu, problem rozwiązać może wymiana dotyku w poszczególnych modelach. Przed dokonaniem naprawy konieczna jest diagnoza. Warto podkreślić, że wielu uszkodzeń wyświetlacza nie widać na pierwszy rzut oka. Profesjonalna diagnoza pozwoli ocenić nie tylko stan modułu wyświetlacza, ale także oszacować opłacalność wymiany szybki. Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach wymiana wyświetlacza to jedyna możliwa forma naprawy telefonu.

Wymiana szybki w telefonach Samsung

Jeśli czeka Cię wymiana szybki Samsung, gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą naprawy telefonów. Serwis telefonów SmartSerwis24, posiada wszystkie narzędzia do wymiany szybki Samsung. W dzisiejszych czasach smartfon jest bardzo ważny w codziennym funkcjonowaniu, dlatego wymianę szybki Samsung wykonujemy w tempie ekspresowym. W większości przypadków w przeciągu godziny. Dbamy o to, aby na stanie posiadać wszystkie części do wymiany szybki Samsung, które są niezbędne do naprawy telefonu. Wymiana szybki w większości telefonów Samsung wiąże się z koniecznością zdjęcia tylnej, klejonej pokrywy telefonu. Aby odłączyć ekran i odpowiednio go wyjąć trzeba rozkręcić praktycznie cały telefon. Właśnie dlatego tego typu naprawy powinny odbywać się jedynie w specjalistycznych pomieszczeniach i za pomocą specjalnie przeznaczonego do tego celu sprzętu.

Wymiana szybki Samsung

Wymiana szybki w iPhone

Wymiana szybki iPhone to zajęcie, które wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu oraz specjalistycznej wiedzy. Większość modeli iPhone posiada taką konstrukcję obudowy, która sprawia, że uszkodzoną szybkę wyświetlacza ekran należy podnieść delikatnie do góry. Jednak niezbędne do tego są specjalne urządzenia, które pomogą odpowiednio przygotować ekran do tej naprawy. Pod wierzchnią warstwą kryje się wiele elementów, które łatwo uszkodzić. Dlatego też naprawy tych telefonów powinny odbywać się jedynie w wykwalifikowanych serwisach takich jak SmartSerwis24. W telefonach iPhone podczas wymiany szybki bardzo duże znaczenie ma również odpowiednie wyjęcie, a następnie podłączenie przycisku Apple ID. Podkreślamy, że także w przypadku iPhone, większość napraw jesteśmy w stanie wykonać tego samego dnia.

wymiana szybki iPhone

Wymiana szybki Xiaomi

Wymiana szybki w Xiaomi rozpoczyna się od zdjęcia tylnej, klejonej pokrywy. Niezbędne do tego są specjalistyczne narzędzia i sprzęt serwisowy, które pozwolą usunąć ją bez spowodowania dodatkowych uszkodzeń. Następnie technik musi odpowiednio odłączyć wyświetlacz oraz bardzo delikatnie wyjąć go tak, aby nie uszkodzić płyty głównej oraz ramki. Wymiana szybki Xiaomi nie zawsze jest prostą naprawą. Naprawa powinna odbyć się w wykwalifikowanym serwisie telefonów. Wiemy, że ciężko rozstać Ci się z Twoim smartfonem, dlatego też większość napraw telefonów wykonujemy jeszcze tego samego dnia. Jeśli chcesz upewnić się, czy posiadamy na stanie odpowiednie części do Twojego modelu, zapraszamy do kontaktu.

Serwis Huawei - wymiana szybki

Jesteś właścicielem telefonu Huawei i czeka Cię wymiana szybki Huawei w telefonie? Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu telefonów, w którym naprawimy większość telefonów. Dbamy o to, aby wszystkie niezbędne do naprawy części posiadać na miejscu, dlatego też większość napraw jesteśmy w stanie wykonać jeszcze tego samego dnia. W naszym serwisie telefonów posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia oraz urządzenia do wykonania naprawy w telefonach Huawei. Ze względu na rodzaj zastosowanej konstrukcji w modelach tej marki zdecydowanie zalecamy korzystanie z wykwalifikowanych serwisów takich jak nasz, które doskonale znają budowę tych telefonów. Tylko wtedy jest pewność, że wymiana szybki została wykonana poprawnie.

Powiązane produkty