P Smart 2019

Promocje

Aktualnie brak promocji.

P Smart 2019 Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Huawei P Smart 2019 diagnoza telefonu
  0 zł Dostępny

  Diagnozę urządzenia przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w serwisie telefonów. Po wykonanej diagnozie skontaktujemy się, aby przedstawić kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie zabezpieczeń smartfona.

  0 zł
  Dostępny
 • Huawei P Smart 2019 diagnoza telefonu po zalaniu
  50 zł Dostępny

  Diagnozę telefonu po zalaniu wykonujemy w naszym serwisie telefonów. Cena zawiera koszt diagnozy.Doradca techniczny skontaktuje się w celu przedstawienia pełnych kosztów naprawy.Warunkiem wykonania usługi, jest podanie zabezpieczeń smartfona.

  50 zł
  Dostępny
 • Huawei P Smart 2019 usunięcie blokady Google
  80 zł Dostępny

  Usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę ściągamy na miejscu w naszym serwisie telefonów lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

  80 zł
  Dostępny
 • Huawei P Smart 2019 wymiana baterii
  170 zł Dostępny

  Wymianę baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie telefonów. W cenę wliczony jest koszt usługi oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

  170 zł
  Dostępny
 • Huawei P Smart 2019 wymiana buzzera
  120 zł Dostępny

  Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

  120 zł
  Dostępny
 • Huawei P Smart 2019 wymiana głośnika rozmów
  100 zł Dostępny

  Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

  100 zł
  Dostępny
 • Huawei P Smart 2019 wymiana klapki baterii
  120 zł Dostępny

  Wymianę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie telefonów. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

  120 zł
  Dostępny
 • Huawei P Smart 2019 wymiana mikrofonu
  110 zł Dostępny

  Wymianę uszkodzonego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym serwisie telefonów lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

  110 zł
  Dostępny
 • Huawei P Smart 2019 wymiana portu USB
  110 zł Dostępny

  Wymianę uszkodzonego złącza USB wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

  110 zł
  Dostępny
 • Huawei P Smart 2019 wymiana slotu sim
  140 zł Dostępny

  Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy w naszym serwisie telefonów na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

  140 zł
  Dostępny
 • Huawei P Smart 2019 wymiana wyświetlacza
  290 zł Dostępny

  Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie telefonów. Cena zawiera wyświetlacz i usługę. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

  290 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów