Obniżka!
Huawei P20 lite wymiana wyświetlacza

Huawei P20 Lite wymiana ekranu

Wyświetlacz w Twoim telefonie nie działa prawidłowo lub został rozbity? Szukasz serwisu telefonów Huawei, który wykona ekspresową naprawę? Chętnie zajmiemy się wymianą ekranu w Huawei P20 Lite na nowy. Wykorzystamy do tego sprawdzone, oryginalne części, które pozwolą Ci cieszyć się świetną jakością obrazu, jak w nowym telefonie.

Oryginalny wyświetlacz z czarną ramką oraz nową baterią.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

300,00 zł brutto

-130,00 zł

430,00 zł

szt
 • Oryginał
 • Zamiennik

Logo płatności

Więcej informacji

Huawei P20 Lite - wymiana wyświetlacza

W telefonie Huawei P20 Lite wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Huawei P20 Lite – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Wymiana wyświetlacza Huawei P20 Lite - jak to wygląda

Jest to usługa wymiany wyświetlacza w telefonie Huawei P20 Lite. Cały proces polega przede wszystkim na wymianie modułu wyświetlacza wraz z ramką całego urządzenia. Dzięki temu przy takiej naprawie uzyskujemy nie tylko nowy wyświetlacz, ale dodatkowo ramkę, baterię oraz głośnik. Naprawa każdego urządzenia w naszym serwisie odbywa się przy pomocy profesjonalnych narzędzi, maszyn serwisowych oraz przede wszystkim wieloletniego doświadczenia techników firmy SmartSerwis24. Najnowszy sposób montażu ekranu w telefonie Huawei P20 Lite narzuca sam producent oferując jednocześnie użycie oryginalnych części producenta. Wyklejanie wyświetlacza z ramki jest działaniem, które nie jest akceptowane przez producenta. Nasza firma zwracając uwagę na takie szczegóły oferuje szybką wymianę wyświetlacza w przystępnej cenie. Jak wygląda wymiana wyświetlacza w telefonie Huawei P20 Lite? Nasza firma ceni sobie stałą relacje z klientem. Właśnie dlatego przedstawiamy w skrócie, jak wygląda proces wymiany ekranu w telefonie Huawei P20 Lite. Całość zaczynamy od rejestracji w naszym systemie, gdzie zapisujemy wszystkie informację oraz uwagi klienta. Następnie telefon Huawei P20 Lite trafia na stół naszych serwisantów, gdzie zostaje poddany zabiegom podgrzewającym całą pokrywę baterii przy użyciu separatora. Podgrzanie klapki umożliwi nam dość łatwy demontaż pokrywy przy użyciu specjalistycznych otwieraków serwisowych. Po całkowitym demontażu pokrywy baterii, czas na wyciąganie wszystkich podzespołów w tym płyty głównej. Części, które wyciągniemy będziemy musieli bowiem przełożyć do nowego modułu wyświetlacza telefonu Huawei P20 Lite. Cały wyświetlacz + ramka występuje wraz z baterią oraz górnym głośnikiem. Umożliwia to wszystko przełożenie każdego podzespołu do nowego korpusu, który jako oryginalna część ułatwia pracę technikom sprawiając tym samym, że naprawa przebiega szybko i sprawnie.

Zakończenie wymiany wyświetlacza w telefonie Huawei P20 Lite z gwarancją

W ostatnim etapie kończącym naprawę telefonu Huawei P20 Lite czas na założenie kleju, który umożliwi nam ponowny montaż klapki baterii. Jest to bardzo ważny moment, gdzie każdy technik musi pamiętać o prawidłowym założeniu kleju oraz spasowaniu pokrywy baterii w telefonie Huawei P20 Lite. Na koniec telefon zostaje podany różnym testom w zakresie wyświetlacza. Sprzęt testowany na podstawie kodów serwisowych, to nie wszystkie czynności jakie wykonujemy. Każdego smartfona poddajemy weryfikacji w warunkach normalnego użytkowania. Warto pamiętać, że nie ingerujemy w dane klienta. Po wykonanych testach, telefon możemy spakować odsyłając go do klienta w dowolne miejsce Polski. Oczywiście na każdą usługę, jak i również na wymianę wyświetlacza w telefonie Huawei P20 Lite dajemy 3 miesięczną gwarancję.

Dane katalogowe

Model P20 lite
Producent Huawei
Usługa wymiana ekranu

Akcesoria

 • 50,00 zł Dostępne

  Flexible Glass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z telefonu z zachowaniem wszystkich właściwości dotykowych ekranu. Pochłania energię uderzenia, ...

  50,00 zł
  Dostępne
 • 45,00 zł Dostępne

  Trwałe z dobrym chwytem i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowany do Huawei P20 Lite. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, które zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD. Etui nie pozostawia luzów, jest idealnie dopasowane pod aparatem jak i złączem ...

  45,00 zł
  Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję