Huawei P9 lite wymiana klapki baterii

Jeśli Twój telefon uległ uszkodzeniu na skutek upadku lub przygniecenia, poza rozbiciem wyświetlacza może pojawić się w nim również pęknięcie na klapce baterii. Może ono prowadzić do rozszczelnienia telefonu, a nawet do pokaleczenia jego użytkownika. Aby tego uniknąć, warto skorzystać z możliwości naprawy telefonu w serwisie poprzez wymianę klapki baterii w telefonie Huawei P9 Lite.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

50,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

W urządzeniu zostaje wymieniona zniszczona klapka. Stosujemy najwyższej jakości części zamienne lub oryginalne, które pochodzą z autoryzowanych, zaufanych hurtowni. Nasi technicy dokonują napraw z najwyższą precyzją i dokładnością, a każde urządzenie po naprawie przechodzi test kontrolny, dzięki czemu mamy pewność, że usługa została wykonana prawidłowo. Wymieniona klapka objęta jest 6-miesięczną gwarancją.

Dane katalogowe

Model P9 lite
Producent Huawei
Usługa wymiana klapki baterii

Akcesoria

  • 50,00 zł Dostępne

    FexibleGlass 3D chroni telefon z każdej strony. Idealnie przylega, tworząc odporną na zarysowania, niewidoczną warstwę. Folia na tył i boki zmniejsza skutki uszkodzenia obudowy i ekranu. Pozwala na korzystanie z urządzenia bez obaw o przegrzanie czy zakłócenia zasięgu. Dostępne wersje - połyskująca i matowa - redukuje odciski palców i ślady zabrudzeń, a ...

    50,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję