Redmi 4X  

Produkty Jest 8 produktów

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostykę zepsutego Xiaomi Redmi 4x przeprowadzamy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Po wykonanym badaniu telefonu kontaktujemy się, by przedstawić całkowity kosztorys naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 50,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu Xiaomi Redmi 4x to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Następnie kontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci cenę naprawy telefonu.

  50,00 zł
  Dostępne
 • 70,00 zł Dostępne

  Usunięcie FRP Lock/ Google FRP w Xiaomi Redmi 4x to konieczność, gdy kupiłeś używany smartfon i nie możesz go uruchomić. Blokadę FRP Lock usuwamy na miejscu w naszym serwisie lub w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfonu.

  70,00 zł
  Dostępne
 • 110,00 zł Dostępne

  Jakość części

  Wymianę zepsutego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach orygi

  110,00 zł
  Dostępne
 • 160,00 zł Dostępne

  Wymiany zbitej szybki dotyku w Xiaomi Redmi 4x dokonujemy w ciągu 24 godzin od otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

  160,00 zł
  (3)
  Dostępne
 • 200,00 zł Dostępne

  Jakość części

  Twój rozbity wyświetlacz nie działa prawidłowo? Nasz serwis Xiaomi wykona dla Ciebie profesjonalną usługę wymiany ekranu w telefonie Xiaomi Redmi 4x na nowy. Potrzebujesz szybkiej naprawy telefonu? Wymianę ekranu dotykowego przy wykorzystaniu najwyższej jakości, oryginalnych części wykonamy dla Ciebie maksymalnie w ciągu godziny. Na naprawę telefonu i ...

  200,00 zł
  Dostępne
 • 80,00 zł Dostępne

  Wymiany zepsutego mikrofonu w Xiaomi Redmi 4x dokonujemy w ciągu 24 godzin od otrzymania telefonu. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

  80,00 zł
  Dostępne
 • 80,00 zł Dostępne

  Naprawę zepsutego złącza USB w Xiaomi Redmi 4x wykonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt części, czyli portu ładowania oraz usługi serwisowej.

  80,00 zł
  (1)
  Dostępne

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door. Naprawa telefonu po zalaniu, usunięcie blokady Gmail, wgranie oprogramowania, wymieniamy dotyki, wyświetlacze LCD, płytki USB itd. Korzystamy jedynie z pewnych części zamiennych, bardzo dobrej jakości.