Redmi 5A  

Produkty Jest 5 produktów

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostykę zepsutego Xiaomi Redmi 5a przeprowadzamy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Po wykonanym badaniu telefonu kontaktujemy się, by przedstawić całkowity kosztorys naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 50,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu Xiaomi Redmi 5a to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Następnie kontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci cenę naprawy telefonu.

  50,00 zł
  Dostępne
 • 70,00 zł Dostępne

  Usunięcie FRP Lock/ Google FRP w Xiaomi Redmi 5a to konieczność, gdy kupiłeś używany smartfon i nie możesz go uruchomić. Blokadę FRP Lock usuwamy na miejscu w naszym serwisie lub w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfonu.

  70,00 zł
  Dostępne
 • 160,00 zł Dostępne

  Wymiany zbitej szybki dotyku w Xiaomi Redmi 5a dokonujemy w ciągu 24 godzin od otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

  160,00 zł
  Dostępne
 • 200,00 zł Dostępne

  Jakość części

  Twój rozbity wyświetlacz nie działa prawidłowo? Nasz serwis Xiaomi wykona dla Ciebie profesjonalną usługę wymiany ekranu w telefonie Xiaomi Redmi 5a na nowy. Potrzebujesz szybkiej naprawy telefonu? Wymianę ekranu dotykowego przy wykorzystaniu najwyższej jakości, oryginalnych części wykonamy dla Ciebie maksymalnie w ciągu godziny. Na naprawę telefonu i ...

  200,00 zł
  Dostępne

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Ściągamy blokady Google Gmail. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko sprawdzone części zamienne wysokiej jakości. Wymieniamy wyświetlacze LCD, zbite ekrany dotykowe, niesprawne płytki ładowania micro-USB, baterie itd. Serwis wykonujemy na miejscu w naszym lokalu w Chorzowie lub metodą door-to-door.