Redmi Note 4

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Redmi Note 4 Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Xiaomi Redmi Note 4 diagnoza telefonu
  0 zł Dostępny

  Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wz

  0 zł
  Dostępny
 • Xiaomi Redmi Note 4 diagnoza telefonu po zalaniu
  50 zł Dostępny

  Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunk

  50 zł
  Dostępny
 • Xiaomi Redmi Note 4 usunięcie blokady Google
  70 zł Dostępny

  Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę zdejmujemy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

  70 zł
  Dostępny
 • Xiaomi Redmi Note 4 wymiana baterii
  120 zł Dostępny

  Jakość części: Zamiennik Wymianę niesprawnej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach or

  120 zł
  Dostępny
 • Xiaomi Redmi Note 4 wymiana dotyku
  180 zł Dostępny

  Wymianę zbitej szybki dotyku wykonujemy w 24 godziny przy obsłudze door to door lub na miejscu w naszym punkcie serwisowym. Prezentowana cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

  180 zł
  Dostępny
 • Xiaomi Redmi Note 4 wymiana mikrofonu
  80 zł Dostępny

  Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym punkcie serwisowym, na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

  80 zł
  Dostępny
 • Xiaomi Redmi Note 4 wymiana portu USB
  80 zł Dostępny

  Naprawę niesprawnego gniazda USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

  80 zł
  Dostępny
 • Xiaomi Redmi Note 4 wymiana wyświetlacza
  230 zł Dostępny
  1 Opinie

  Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

  230 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów