Xiaomi Redmi Note 5a wymiana dotyku

Wymiany zbitej szybki dotyku w Xiaomi Redmi Note 5a dokonujemy w ciągu 24 godzin od otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

Indeks: 7777500000003

Stan: Nowy produkt

Producent:

180,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana szybki dotyku Xiaomi Redmi Note 5A

W telefonie zostaje wymieniona sama szybka dotyku, która nie wpływa na jakość obrazu. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, którego sprawność dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki dotyku jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki dotyku. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki dotyku Xiaomi Redmi Note 5A, technologią OCA

Po weryfikacji i sprawdzeniu urządzenia zostaje oddzielona szybka dotyku od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki dotyku wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

Serwis Xiaomi Redmi Note 5A- wymiana wyświetlacza, wymiana zbitej szybki/dotyku wyświetlacza, uszkodzony slot karty SIM, trzeszczący głośnik, napuchnięta bateria, to nie wszystkie usterki telefonów komórkowych z jakimi zgłaszają się klienci do serwisu SmartSerwis24.

Nikt nie planuje uszkodzenia szybki w swoim smartfonie, więc konieczność wymiany może być nie lada zaskoczeniem. Poniżej opiszemy pokrótce jak zabrać się za serwis Xiaomi Redmi Note 5A.

Pamiętajmy jednak, że każda samodzielna naprawa smartfona może prowadzić do większego uszkodzenia i zwiększenia kosztów. Aby zabrać się za samodzielną wymianę dotyku, trzeba wykazać się cierpliwością i zdolnościami manualnymi. Naprawa nie jest szczególnie trudna, ale do łatwych też nie należy. Serwis Xiaomi pokazuje, jak naprawić Redmi Note 5A.

Do samodzielnej naprawy potrzebujemy:

narzędzia do naprawy smartfona
dotyk Xiaomi Redmi Note 5A
suszarka do włosów
izopropanol lub inny odtłuszczacz
serwis Xiaomi Redmi Note

Rozpoczęcie pracy - serwis Xiaomi Redmi Note 5A

Smartfon należy wyłączyć oraz wyjąć z niego szufladę na kartę SD oraz SIM. Następnie musimy dostać się do wnętrza korpusu. W tym modelu metalowa osłona jest zaczepiona do korpusu telefonu za pomocą zatrzasków, które odczepimy za pomocą otwieraka, którym delikatnie należy przesuwać dookoła osłony. Tylko tak przygotowany telefon jest gotowy do dalszego działania.

Teraz odpinamy taśmy:

baterii
wyświetlacza
digitizera
przycisków bocznych
dolnych elementów

Kolejną rzeczą odpinamy moduł antenowy od korpusu oraz czytnik linii papilarnych i wykręcamy śrubki. Odpinamy też kabel antenowy i następnie wyjmujemy płytę główną. Wykręcamy następnie dolny moduł smartfona i możemy zabrać się za odklejanie baterii. Przyda się do tego cienki otwierak.

Teraz możemy podgrzać wyświetlacz i odczepić go od korpusu za pomocą bardzo cienkiego, plastikowego otwieraka. Co więcej, ramkę dokładnie czyścimy z resztek kleju i odtłuszczamy izopropanolem. Następnie na brzegi nanosimy klej T7000, przyklejamy zregenerowany wyświetlacz z serwisu Xiaomi Redmi Note i delikatnie dociskamy. Na koniec przenosimy wszystkie elementy w kolejności odwrotnej do demontażu. Baterię podklejamy taśmą 3M i całość zakrywamy tylną obudową pozostawiając smartfon do wyschnięcia.

Serwis Xiaomi Redmi Note - podsumowanie

Wymiana dotyku w Xiaomi Redmi Note 5A nie jest szczególnie łatwa, jeśli jednak nie dacie rady samodzielnie naprawić smartfon, warto oddać go do serwisu.

Dane katalogowe

Model Redmi Note 5a
Producent Xiaomi
Usługa wymiana dotyku

Akcesoria

  • 40,00 zł Dostępne

    Flexible Glass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z telefonu z zachowaniem wszystkich właściwości dotykowych ekranu. Pochłania energię uderzenia, ...

    40,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Ocena

14-11-2018

Miła obsługa

Dawno nie spotkałam się z tak życzliwą obsługą. Jestem usatysfakcjonowana w 100%

Napisz recenzję