iPhone 11 Pro Max serwis telefonu

Na poniższej stronie znajdziesz najpopularniejsze naprawy dla Twojego iPhone 11 Pro Max. W przypadku nieznalezienia usługi na rozwijanej liście, skorzystaj z diagnozy telefonu lub kontaktu z naszym działem technicznym. Informujemy, że diagnoza telefonu jest bezpłatna. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej.

5 na 5

Zapytanie o usługę

Zapytanie o usługę

iPhone 11 Pro Max serwis telefonu

iPhone 11 Pro Max serwis telefonu

* - Pola wymagane

Anuluj

0,00 zł brutto

szt

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

Więcej informacji

Kompleksowy serwis iPhone 11 Pro Max

Potrzebujesz pilnej i profesjonalnej naprawy Twojego iPhone’a? Jeśli tak, najlepszym wyborem będą usługi SmartSerwisu24. Używanie wysokiej jakości części zamiennych (porównywalnych jakością do oryginalnych części producenta Apple) to dla nas priorytet, zwłaszcza, że są one niezbędne dla uzyskania solidnej naprawy. Jesteśmy jednym z najczęściej wybieranych serwisów, oferujących specjalistyczne naprawy telefonów iPhone. Pragniemy stać się uznaną marką zarówno w Katowicach, jak i na terenie całego kraju. Naszym celem jest, aby telefony naprawione przez naszych techników wyróżniały się znakomitą pracą oraz najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Każdy nasz klient otrzymuje gwarancję zarówno na montaż, jak i użyte przez nas części. Odwiedź nasz sklep stacjonarny w Chorzowie i umów się na naprawę – dzięki temu, naprawa nie potrwa dłużej niż godzinę! Jeśli wolisz wygodniejsze rozwiązania, zachęcamy do skorzystania z serwisu on-line i wysyłki telefonu za pośrednictwem kuriera.

Dane katalogowe

Model smartfona iPhone 11 Pro Max
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Recenzje

16-03-2021

Naprawa

Telefon naprawiałem w wakacje i do dzisiaj super śmiga. Wyświetlacz działa, bateria nie grzeje tak bardzo i dłużej trzyma, Polecam serdecznie :)

Napisz recenzję

Powiązane artykuły