iPhone 7 serwis telefonu

Na poniższej stronie znajdziesz najpopularniejsze naprawy dla Twojego iPhone 7. W przypadku nieznalezienia usługi na rozwijanej liście, skorzystaj z diagnozy telefonu lub kontaktu z naszym działem technicznym. Informujemy, że diagnoza telefonu jest bezpłatna. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej.

5 na 5

Zapytanie o usługę

Zapytanie o usługę

iPhone 7 serwis telefonu

iPhone 7 serwis telefonu

* - Pola wymagane

Anuluj

0,00 zł brutto

szt

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

Więcej informacji

Kompleksowy serwis iPhone 7

Jesteśmy dobrze zgraną grupą profesjonalistów, specjalizujących się w naprawach telefonów marki iPhone. SmartSerwis24 kreuje swoją markę poprzez innowacyjne myślenie o usługach on-line oraz inwestycje w nowoczesne urządzenia czy wyposażenie serwisu. Dzięki temu, masz możliwość korzystania z dobrze przemyślanej, intuicyjnej strony internetowej, za pośrednictwem której możesz wybrać dowolną usługę, jaką jesteś zainteresowany/-a. Naprawa Twojego iPhone'a jest więc możliwa i to w mgnieniu oka! Nasz serwis oferuje naprawy jeszcze tego samego dnia w przypadku usług realizowanych na odległość i zamówionych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jeśli chcesz skorzystać ze sklepu stacjonarnego, zachęcamy do wcześniejszego umówienia się, a naprawa potrwa zaledwie godzinę! Dzięki umowie naprawy zawartej ze SmartSerwisem24, otrzymujesz gwarancję, a także fachową pomoc techniczną, nawet w skomplikowanych przypadkach uszkodzeń.

Dane katalogowe

Model smartfona iPhone 7
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Recenzje

06-06-2023

Wymiana szybki

Nie poznałbym, że była wymiana szybka. Gorąca polecam.

26-08-2018

szybka

Panowie szybkę wymienili szybciej niż zakładałam, bardzo duży plus! Nie widać żeby cokolwiek było naprawiane, pełny profesjonalizm

19-05-2018

ajfon

wszystko zrobione tak jak należy, polecam

27-01-2018

Wymiana szybki

Polecam, po wymianie działa jak i przed!

01-06-2017

Serwis iphone

Wymiana szybki w moim iphonie została naprawiona bez zarzutu. Jeszcze raz dziękuje. Pozdrawiam.

10-02-2017

serwis

Polecam serwis telefonów komórkowych. Naprawa trwała koło godziny.

Napisz recenzję

Powiązane artykuły