Galaxy A3 2016

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy A3 2016 Jest 11 produktów.

  Naprawiamy usterki po zalaniu, wgrywamy oprogramowanie, ściągamy blokady bypass Google FRP, wymieniamy ekrany super AMOLED, szybki wyświetlacza, taśmy ze złączem ładowania i mikrofonem, baterie, tylne klapki, głośniki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Samsung Galaxy A3 16 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wz

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 16 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Samsung Galaxy A3 2016 diagnoza telefonu po zalaniu Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby p

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 16 usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę ściągamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu.

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 16 wymiana baterii
   140 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę zepsutego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach ory

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 16 wymiana klapki baterii
   70 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę zbitej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub or

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 16 wymiana mikrofonu
   120 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego mikrofonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 16 wymiana portu USB
   120 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego złącza USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 16 wymiana slotu sim
   140 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 16 wymiana szkła aparatu
   60 zł Dostępny

   Wymianę szkiełka aparatu wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   60 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 16 wymiana szybki
   150 zł Dostępny

   Wymianę zbitej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 16 wymiana wyświetlacza
   340 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Oryginał Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera koszt oryginalnego wyświetlacza i usługi serwisowej.

   340 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów