Galaxy A3 2017

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy A3 2017 Jest 13 produktów.

  Wykorzystujemy podzespoły oryginalne lub zamienne wysokiej jakości. Wymieniamy gniazda ładowania, baterie, pęknięte klapki, zbite szybki, wyświetlacze super AMOLED, wizualnie refabrykujemy (wymiana ekranu/szybki i korpusu) itd. Naprawy wykonujemy na miejscu w Chorzowie. Klient posiada możliwość z korzystania z usługi door-to-door.
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
  • Samsung Galaxy A3 17 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodó

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 17 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Samsung Galaxy A3 2017 diagnoza telefonu po zalaniu Diagnozę po zalaniu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 17 usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę usuwamy na miejscu w naszym serwisie lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 17 wymiana baterii
   150 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę niesprawnego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 17 wymiana buzzera
   150 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 17 wymiana głośnika rozmów
   100 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   100 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 17 wymiana klapki baterii
   80 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę potłuczonej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych l

   80 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 17 wymiana mikrofonu
   150 zł Dostępny

   Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 17 wymiana portu USB
   180 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego gniazda USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   180 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 17 wymiana slotu sim
   150 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 17 wymiana szkła aparatu
   60 zł Dostępny

   Wymianę zbitego szkiełka aparatu wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   60 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 17 wymiana szybki
   200 zł Dostępny

   Wymianę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   200 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów