Galaxy A3

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy A3 Jest 8 produktów.

  Wymieniamy zniszczone obudowy, zbite szybki wyświetlacza, ekrany AMOLED, taśmy flex z portem ładowania i mikrofonem, głośniki itd. Posiadamy w ofercie wizualną odnowę telefonu (wymiana obudowy i szybki lub LCD). Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Chorzowie lub do skorzystania z przesyłek kurierskich door to door.
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Samsung Galaxy A3 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Waru

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 wymiana baterii
   140 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 wymiana mikrofonu
   140 zł Dostępny

   Usługę wymiany zepsutego mikrofonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 wymiana portu USB
   120 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego gniazda USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 wymiana slotu sim
   150 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 wymiana szybki
   160 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A3 wymiana wyświetlacza
   310 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Oryginał Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

   310 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów