Galaxy A5 2016

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy A5 2016 Jest 11 produktów.

  Naprawa telefonu po zalaniu, usunięcie blokady OEM, wgranie oprogramowania, wymiana zbitej szybki, wyświetlacza super AMOLED, ramki, taśmy ze złączem micro USB itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Samsung Galaxy A5 16 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 16 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Samsung Galaxy A5 2016 diagnoza telefonu po zalaniu Diagnozę po zalaniu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przeds

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 16 usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę usuwamy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 16 wymiana baterii
   130 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach

   130 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 16 wymiana klapki baterii
   70 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych l

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 16 wymiana mikrofonu
   130 zł Dostępny

   Usługę wymiany uszkodzonego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   130 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 16 wymiana portu USB
   130 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego gniazda USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   130 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 16 wymiana slotu sim
   150 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 16 wymiana szkła aparatu
   60 zł Dostępny

   Wymianę szkiełka aparatu wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   60 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 16 wymiana szybki
   180 zł Dostępny

   Naprawę zbitej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   180 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 16 wymiana wyświetlacza
   390 zł Dostępny
   2 Opinie

   Jakość części: Oryginał Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

   390 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów