Galaxy A5 2017

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy A5 2017 Jest 13 produktów.

  Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub paczkami kurierskimi door to door. Wgrywamy oprogramowanie, usuwamy blokady bypass Google. Wymieniamy zepsute wyświetlacze LCD, zbite szybki, porty USB typ C, tylne klapki, baterie itd. Korzystamy z części oryginalnych i zamiennych.
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
  • Samsung Galaxy A5 17 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich ko

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 17 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Samsung Galaxy A5 2017 diagnoza telefonu po zalaniu Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby pr

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 17 usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny
   3 Opinie

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę usuwamy na miejscu w naszym serwisie lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 17 wymiana baterii
   150 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę zepsutej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach ory

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 17 wymiana buzzera
   100 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   100 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 17 wymiana głośnika rozmów
   100 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   100 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 17 wymiana klapki baterii
   80 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę zbitej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub or

   80 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 17 wymiana mikrofonu
   140 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 17 wymiana portu USB
   160 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego złącza USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 17 wymiana slotu sim
   160 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy w serwisie na miejscu lub w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 17 wymiana szkła aparatu
   60 zł Dostępny

   Wymianę zbitego szkiełka aparatu wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   60 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 17 wymiana szybki
   200 zł Dostępny

   Naprawę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   200 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

  SmartSerwis24 - serwis marki Samsung. Wymiana zbitych wyświetlaczy i szybki wyświetlacza. Serwis smartfonów Samsung wymienia uszkodzone baterie, głośniki. Oprócz tych elementów serwis telefonów, wymienia złącza ładowania oraz gniazda słuchawkowe.

  Nie bez powodu firma Samsung była kiedyś okrzyknięta spamerem technologicznym. Producent przez dłuższy czas postanowił spamować rynek przeróżnymi telefonami, które w zasadzie nic ciekawego nie wnosiły. Aktualne produkcje Samsunga zdają się przypominać jeden design. Przykładem są tutaj modele z rodziny Galaxy A, mowa oczywiście o telefonie Samsung Galaxy A5 2016 oraz Samsung Galaxy A5 2017. Oba modele można okrzyknąć „ciut uboższą” wersją modeli Samsung Galaxy S6 i każdego wyżej. Czy podobnie sprawa wygląda w zakresie serwisu? Można powiedzieć, że tak. Powierzchnia robocza obu Samsungów to wyświetlacz połączony z digitizerem. Zarówno w telefonie Samsung Galaxy A5 2016, jak i telefonie Samsung Galaxy A5 2017 wymiana wyświetlacza to wymiana całego modułu.

  Wymiana wyświetlacza - Samsung Galaxy A5 2017

  W serwisie telefonów GSM, aby wymienić wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy A5 2016 wystarczy wyciągnąć go bezpośrednio z ramki. Identycznie wygląda wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A5 2017. Oczywiście w pierwszej kolejności na uszkodzenia mechaniczne, a później na wymianę narażone są szybki. W serwisie smartfonów GSM (pogwarancyjnych) wymiana szybki to zaleta. Firma serwisowej SmartSerwis24 dokona wymiany takiej szybki zarówno w telefonie Samsung Galaxy A5 2016, jak i modelu Samsung Galaxy A5 2017. W przypadku tych średniaków czytniki linii papilarnych występują w postaci przycisków fizycznych. Nie mamy tutaj zastosowania skanera linii papilarnych pod wyświetlaczem, tak jak to ma miejsce w przypadku modelu Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8+, czy każdym następnym modelu z rodziny Galaxy S (flagowców).

  Idąc dalej, warto zwrócić uwagę, że serwis telefonów Samsung wymienia nie tylko szybki, ale również inne podzespoły. Mowa tutaj o wymianie czujnika zbliżeniowego w telefonie Samsung Galaxy A5 2016. Ten mały i drobny podzespół na co dzień nie jest zauważalny, ale spełnia bardzo ważną rolę podczas użytkowania wszystkich telefonów. Będąc w górnej części urządzenia warto zwrócić uwagę na głośnik do rozmów, który spełnia bardzo ważną rolę w każdym telefonie.

  Serwis smartfonów Samsung dokonując wymiany górnego głośnika w telefonie Samsung Galaxy A5 2017 zwraca uwagę również na to, czy pod aluminiową ramką nie ma innych zanieczyszczeń, które najczęściej zbierają się w szczelinach między ekranem, a spojeniem ramki. Skoro jesteśmy już przy ramce. Warto wspomnieć, że w telefonie Samsung Galaxy A5 2016 w okolicach ramki znajdziemy antenę GPS. Wymiana jej może obyć się również poprzez wymianę całego elementu. W serwisie marki Samsung częstym widokiem są telefony z rodziny Galaxy A. Nie da się ukryć, że w modeli Samsung Galaxy A5 2017 wymienia się nie tylko uszkodzone mechanicznie głośniki, ale również moduły kamery.

  Samsung Galaxy A5 2017 a 2016 - fotografia

  Fotografia to bardzo ważna kwestia dla wielu użytkowników smartfonów. Moduły fotograficzne, zarówno przednie jak i tylne są w ciągłym użyciu. Wymiana modułów fotograficznych w telefonie Samsung Galaxy A5 2016, jest tak samo prosta jak i wymiana aparatów fotograficznych w modelu Galaxy A5 2017. W całej serii telefonów Galaxy, wszystkie takie drobne moduły podłączone są bezpośrednio z płytą. Działanie podobne do rynkowej konkurencji firmy Samsung. W przypadku znaczących sprzedaży firmy Samsung, serwisy smartfonów GSM mają pełne ręce roboty. Serwis SmartSerwis24 bardzo często widuje na swoich stołach serwisowych modele z rodziny Galaxy A. Telefony Samsung Galaxy A5 2016 i Samsung Galaxy A5 2017 trafiają czy to na wymianę wyświetlacza czy tylnej pokrywy baterii.

  Niestety wraz z wymianą ekranu w tych modelach, bardzo częstym obrazem jest również dodatek w postaci pękniętych mechanicznie klapek baterii. Wymiana pokrywy akumulatora w telefonie Samsung Galaxy A5 2017 po prostu idą w parze z wyświetlaczem, dość często. Tuż pod pokrywą baterii znajdziemy cewkę ładowania bezprzewodowego. Ta cienka delikatna „folia” wraz modułem anteny NFC wymieniana jest w całości w telefonie Samsung Galaxy A5 2017. Nieco trudniej jest w przypadku telefonu Samsung Galaxy A5 2016, gdzie serwis smartfonów musi się trochę więcej postarać. Cewka tam jest połączona w dość nietypowy sposób z aluminiową ramką. Nie wszystko jednak różni się, aż tak bardzo. Patrząc na akumulatory – można powiedzieć, że wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy A5 2016 i Samsung Galaxy A5 2017 wygląda identycznie jak w reszcie flagowców z rodziny Galaxy S, a nawet Samsung Galaxy Note 8.

  Układ ładowania - Samsung Galaxy A5 2017, a 2016

  W telefonie Samsung Galaxy A5 2017 złącze ładowania USB typu C jest lutowane do płyty głównej. Serwis Samsunga ma o tyle łatwiejszą sytuacje, że sam producent – firma Samsung nie zmienia zbytnio struktury serwisowej wielu swoich urządzeń. Do takich zmian najczęściej dochodzi na rynku, gdzie trendy nowego designu narzucają również nowe zmiany w serwisie i sposobie napraw telefonów komórkowych. W przypadku uszkodzenia złącza microUSB w telefonie Samsung Galaxy A5 2016 serwis smartfonów Samsung wymienia taśmę USB. Warto tutaj dodać, że w tym modelu płytka sub usb ma dodatkowe taśmy podklejone na przyciskach cofania oraz wielu okien.
  Naprawa i serwis pozostałych modeli Apple iPhone

  Jeżeli są Państwo zainteresowani naprawą lub serwisem innych modeli Samsung Galaxy proponujemy naprawy telefonów tej marki według niżej podanych odnośników:

  serwis i naprawa Samsung Galaxy A3 2017 warta uwagi
  naprawa i serwis Samsung A3 2017, to dobry wybór

  Zarówno w telefonie Samsung Galaxy A5 2017 i Samsung Galaxy A5 2016 każdy serwis telefonów Samsung dokonuje wymiany płyty głównej. Można ją oczywiście też próbować naprawić, jednak trzeba mieć na uwadze, że nie każde uszkodzenie da się naprawić. Wymiana płyty głównej w telefonie Samsung Galaxy A5 2016, jak Samsung Galaxy A5 2017 wymaga rozłożenia całego telefonu. Dla doświadczonego technika serwisu telefonów komórkowych, takie działanie nie powinno zająć dłużej niż około 10-15 minut. Firma SmartSerwis24 stawiając na profesjonalizmy przy wymianie wyświetlacza, baterii czy innego podzespołu wszystko dokładnie weryfikując, aby nie wdarła się rutyna.

  Samsung Galaxy A5 2017 - Podsumowanie

  Serwis marki Samsung SmartSerwis24 pomoże również w przy usunięciu blokady konta Google. Zdjęcie blokady FRP w telefonie Samsung Galaxy A5 2016 nie różni się niczym od blokady modelu Samsung Galaxy A5 2017. Ten „nowy” typ blokady to wymysł Google, który uniemożliwia klientom zalogowanie się do swojego Samsunga Galaxy A5 2017. Warto odwiedzić serwis telefonów Samsung, firmę SmartSerwis24, która nie tylko naprawi czy wymieni wyświetlacz, ale również odblokuje każdego smartfona rodziny Samsung.