Galaxy A5 2017 SM-A520

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Galaxy A5 2017 SM-A520 Jest 11 produktów.

  Serwis Samsung Galaxy A5 2017 - usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub paczkami kurierskimi door to door. Wgrywamy oprogramowanie, usuwamy blokady bypass Google. Wymieniamy zepsute wyświetlacze LCD, zbite szybki, porty USB typ C, tylne klapki, baterie itd. Korzystamy z części oryginalnych i zamiennych.

  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

  SmartSerwis24 - serwis marki Samsung. Wymiana zbitych wyświetlaczy i szybki wyświetlacza. Serwis smartfonów Samsung wymienia uszkodzone baterie, głośniki. Oprócz tych elementów serwis telefonów, wymienia złącza ładowania oraz gniazda słuchawkowe.

  Nie bez powodu firma Samsung była kiedyś okrzyknięta spamerem technologicznym. Producent przez dłuższy czas postanowił spamować rynek przeróżnymi telefonami, które w zasadzie nic ciekawego nie wnosiły. Aktualne produkcje Samsunga zdają się przypominać jeden design. Przykładem są tutaj modele z rodziny Galaxy A, mowa oczywiście o telefonie Samsung Galaxy A5 2016 oraz Samsung Galaxy A5 2017. Oba modele można okrzyknąć „ciut uboższą” wersją modeli Samsung Galaxy S6 i każdego wyżej. Czy podobnie sprawa wygląda w zakresie serwisu? Można powiedzieć, że tak. Powierzchnia robocza obu Samsungów to wyświetlacz połączony z digitizerem. Zarówno w telefonie Samsung Galaxy A5 2016, jak i telefonie Samsung Galaxy A5 2017 wymiana wyświetlacza to wymiana całego modułu.

  Wymiana wyświetlacza - Samsung Galaxy A5 2017

  W serwisie telefonów GSM, aby wymienić wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy A5 2016 wystarczy wyciągnąć go bezpośrednio z ramki. Identycznie wygląda wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A5 2017. Oczywiście w pierwszej kolejności na uszkodzenia mechaniczne, a później na wymianę narażone są szybki. W serwisie smartfonów GSM (pogwarancyjnych) wymiana szybki to zaleta. Firma serwisowej SmartSerwis24 dokona wymiany takiej szybki zarówno w telefonie Samsung Galaxy A5 2016, jak i modelu Samsung Galaxy A5 2017. W przypadku tych średniaków czytniki linii papilarnych występują w postaci przycisków fizycznych. Nie mamy tutaj zastosowania skanera linii papilarnych pod wyświetlaczem, tak jak to ma miejsce w przypadku modelu Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8+, czy każdym następnym modelu z rodziny Galaxy S (flagowców).

  Idąc dalej, warto zwrócić uwagę, że serwis telefonów Samsung wymienia nie tylko szybki, ale również inne podzespoły. Mowa tutaj o wymianie czujnika zbliżeniowego w telefonie Samsung Galaxy A5 2016. Ten mały i drobny podzespół na co dzień nie jest zauważalny, ale spełnia bardzo ważną rolę podczas użytkowania wszystkich telefonów. Będąc w górnej części urządzenia warto zwrócić uwagę na głośnik do rozmów, który spełnia bardzo ważną rolę w każdym telefonie.

  Serwis smartfonów Samsung dokonując wymiany górnego głośnika w telefonie Samsung Galaxy A5 2017 zwraca uwagę również na to, czy pod aluminiową ramką nie ma innych zanieczyszczeń, które najczęściej zbierają się w szczelinach między ekranem, a spojeniem ramki. Skoro jesteśmy już przy ramce. Warto wspomnieć, że w telefonie Samsung Galaxy A5 2016 w okolicach ramki znajdziemy antenę GPS. Wymiana jej może obyć się również poprzez wymianę całego elementu. W serwisie marki Samsung częstym widokiem są telefony z rodziny Galaxy A. Nie da się ukryć, że w modeli Samsung Galaxy A5 2017 wymienia się nie tylko uszkodzone mechanicznie głośniki, ale również moduły kamery.

  Samsung Galaxy A5 2017 a 2016 - fotografia

  Fotografia to bardzo ważna kwestia dla wielu użytkowników smartfonów. Moduły fotograficzne, zarówno przednie jak i tylne są w ciągłym użyciu. Wymiana modułów fotograficznych w telefonie Samsung Galaxy A5 2016, jest tak samo prosta jak i wymiana aparatów fotograficznych w modelu Galaxy A5 2017. W całej serii telefonów Galaxy, wszystkie takie drobne moduły podłączone są bezpośrednio z płytą. Działanie podobne do rynkowej konkurencji firmy Samsung. W przypadku znaczących sprzedaży firmy Samsung, serwisy smartfonów GSM mają pełne ręce roboty. Serwis SmartSerwis24 bardzo często widuje na swoich stołach serwisowych modele z rodziny Galaxy A. Telefony Samsung Galaxy A5 2016 i Samsung Galaxy A5 2017 trafiają czy to na wymianę wyświetlacza czy tylnej pokrywy baterii.

  Niestety wraz z wymianą ekranu w tych modelach, bardzo częstym obrazem jest również dodatek w postaci pękniętych mechanicznie klapek baterii. Wymiana pokrywy akumulatora w telefonie Samsung Galaxy A5 2017 po prostu idą w parze z wyświetlaczem, dość często. Tuż pod pokrywą baterii znajdziemy cewkę ładowania bezprzewodowego. Ta cienka delikatna „folia” wraz modułem anteny NFC wymieniana jest w całości w telefonie Samsung Galaxy A5 2017. Nieco trudniej jest w przypadku telefonu Samsung Galaxy A5 2016, gdzie serwis smartfonów musi się trochę więcej postarać. Cewka tam jest połączona w dość nietypowy sposób z aluminiową ramką. Nie wszystko jednak różni się, aż tak bardzo. Patrząc na akumulatory – można powiedzieć, że wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy A5 2016 i Samsung Galaxy A5 2017 wygląda identycznie jak w reszcie flagowców z rodziny Galaxy S, a nawet Samsung Galaxy Note 8.

  Układ ładowania - Samsung Galaxy A5 2017, a 2016

  W telefonie Samsung Galaxy A5 2017 złącze ładowania USB typu C jest lutowane do płyty głównej. Serwis Samsunga ma o tyle łatwiejszą sytuacje, że sam producent – firma Samsung nie zmienia zbytnio struktury serwisowej wielu swoich urządzeń. Do takich zmian najczęściej dochodzi na rynku, gdzie trendy nowego designu narzucają również nowe zmiany w serwisie i sposobie napraw telefonów komórkowych. W przypadku uszkodzenia złącza microUSB w telefonie Samsung Galaxy A5 2016 serwis smartfonów Samsung wymienia taśmę USB. Warto tutaj dodać, że w tym modelu płytka sub usb ma dodatkowe taśmy podklejone na przyciskach cofania oraz wielu okien.
  Naprawa i serwis pozostałych modeli Apple iPhone

  Jeżeli są Państwo zainteresowani naprawą lub serwisem innych modeli Samsung Galaxy proponujemy naprawy telefonów tej marki według niżej podanych odnośników:

  serwis i naprawa Samsung Galaxy A3 2017 warta uwagi
  naprawa i serwis Samsung A3 2017, to dobry wybór

  Zarówno w telefonie Samsung Galaxy A5 2017 i Samsung Galaxy A5 2016 każdy serwis telefonów Samsung dokonuje wymiany płyty głównej. Można ją oczywiście też próbować naprawić, jednak trzeba mieć na uwadze, że nie każde uszkodzenie da się naprawić. Wymiana płyty głównej w telefonie Samsung Galaxy A5 2016, jak Samsung Galaxy A5 2017 wymaga rozłożenia całego telefonu. Dla doświadczonego technika serwisu telefonów komórkowych, takie działanie nie powinno zająć dłużej niż około 10-15 minut. Firma SmartSerwis24 stawiając na profesjonalizmy przy wymianie wyświetlacza, baterii czy innego podzespołu wszystko dokładnie weryfikując, aby nie wdarła się rutyna.

  Samsung Galaxy A5 2017 - Podsumowanie

  Serwis marki Samsung SmartSerwis24 pomoże również w przy usunięciu blokady konta Google. Zdjęcie blokady FRP w telefonie Samsung Galaxy A5 2016 nie różni się niczym od blokady modelu Samsung Galaxy A5 2017. Ten „nowy” typ blokady to wymysł Google, który uniemożliwia klientom zalogowanie się do swojego Samsunga Galaxy A5 2017. Warto odwiedzić serwis telefonów Samsung, firmę SmartSerwis24, która nie tylko naprawi czy wymieni wyświetlacz, ale również odblokuje każdego smartfona rodziny Samsung.