Galaxy A5

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy A5 Jest 8 produktów.

  Wizualnie refabrykujemy (wymiana ekranu/szybki i korpusu), wymieniamy baterie, gniazda ładowania, korpusy, rozbite szybki, LCD itd. Naprawy wykonujemy na miejscu w Chorzowie. Klient posiada możliwość z korzystania z usługi door-to-door. Podzespoły, które montujemy są wysokiej jakości zamiennikami lub oryginałami.
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Samsung Galaxy A5 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wy

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 wymiana baterii
   140 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach oryginalnych

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 wymiana mikrofonu
   140 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego mikrofonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 wymiana portu USB
   140 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego złącza USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 wymiana slotu sim
   140 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 wymiana szybki
   180 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   180 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A5 wymiana wyświetlacza
   350 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Oryginał Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i oryginalnego wyświetlacza.

   350 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów