Galaxy A50

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy A50 Jest 10 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone baterie, złącza USB, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Samsung Galaxy A50 diagnoza po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do urządzenia.

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A50 diagnoza urządzenia
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do urządzenia.

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A50 usunięcie blokady Google
   80 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania telefonu.

   80 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A50 wymiana baterii
   180 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta wymianę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   180 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A50 wymiana buzzera
   150 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A50 wymiana głośnika rozmów
   150 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A50 wymiana klapki baterii
   160 zł Dostępny

   Wymianę potłuczonej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennych.

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A50 wymiana mikrofonu
   150 zł Dostępny

   Usługę wymiany zepsutego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena na stronie zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A50 wymiana portu usb
   150 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego gniazda USB przeprowadzamy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A50 wymiana wyświetlacza
   400 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania urządzenia lub w punkcie na miejscu. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   400 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów