Galaxy A6 Plus

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy A6 Plus Jest 10 produktów.

  Korzystamy jedynie z części oryginalnych. Wymieniamy pęknięte wyświetlacze super AMOLED, złącze ładowania USB, baterie, tylne klapki. Ściągamy blokady Google FRP oraz wgrywamy oprogramowanie. Klient może skorzystać z usługi door-to-door. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Samsung Galaxy A6 Plus
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Samsung Galaxy A6 Plus
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Samsung Galaxy A6 Plus
   80 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Buzzera Samsung Galaxy A6 Plus
   140 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania urządzenia. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Wymiana Głośnika Rozmów Samsung Galaxy A6 Plus
   140 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Samsung Galaxy A6
   130 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   130 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Samsung Galaxy A6 Plus
   130 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego złącza USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   130 zł
   Dostępny
  • Wymiana Slotu SIM Samsung Galaxy A6 Plus
   150 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy w serwisie na miejscu lub w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Szybki Samsung Galaxy A6 Plus
   180 zł Dostępny

   Wymianę zbitej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   180 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy A6 Plus
   320 zł Dostępny
   1 Opinie

   Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i oryginalnego wyświetlacza.

   320 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów