Galaxy A6

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy A6 Jest 10 produktów.

  Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door. Wgrywamy oprogramowanie, ściągamy blokady Google FRP, wymieniamy złącza ładowania micro USB, uszkodzone wyświetlacze super AMOLED, szybki aparatu, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Samsung Galaxy A6 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodó

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A6 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wykon

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A6 usunięcie blokady Google
   80 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę usuwamy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   80 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A6 wymiana buzzera
   140 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania urządzenia. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A6 wymiana głośnika rozmów
   140 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A6 wymiana mikrofonu
   130 zł Dostępny

   Usługę wymiany zepsutego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   130 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A6 wymiana portu USB
   130 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego gniazda USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   130 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A6 wymiana slotu sim
   150 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A6 wymiana szybki
   180 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   180 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A6 wymiana wyświetlacza
   290 zł Dostępny
   2 Opinie

   Jakość części: Oryginał Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera usługę serwisową i oryginalny wyświetlacz.

   290 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów