Galaxy A8 2018

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy A8 2018 Jest 11 produktów.

  Ściągamy blokady Google FRP, wgrywamy oprogramowanie, wymieniamy stłuczone wyświetlacze super AMOLED, złącze ładowania USB typ C, baterie, tylne klapki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Samsung Galaxy A8 18 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich ko

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A8 18 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Samsung Galaxy A8 2018 diagnoza telefonu po zalaniu Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby p

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A8 18 usunięcie blokady Google
   80 zł Dostępny
   1 Opinie

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   80 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A8 18 wymiana buzzera
   150 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania urządzenia. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A8 18 wymiana głośnika rozmów
   120 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A8 18 wymiana klapki baterii
   90 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę potłuczonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych l

   90 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A8 18 wymiana mikrofonu
   120 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A8 18 wymiana portu USB
   150 zł Dostępny
   1 Opinie

   Naprawę niesprawnego złącza USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A8 18 wymiana slotu sim
   150 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A8 18 wymiana szybki
   220 zł Dostępny
   2 Opinie

   Naprawę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   220 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy A8 18 wymiana wyświetlacza
   430 zł Dostępny
   5 Opinie

   Jakość części: Oryginał Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera koszt oryginalnego wyświetlacza i usługi serwisowej.

   430 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

  Serwis telefonów komórkowych Samsung SmartSerwis24. Wymiana zbitych wyświetlaczy. Naprawa pękniętych szybek wyświetlacza. Serwis Samsung SmartSerwis24 wymienia charczące głośniki, napuchnięte baterie, gniazda ładowania USB w telefonach Samsung, zapoznaj się z całą ofertą serwisu.

  W portfolio producentów rzadko widujemy „osamotnione” telefony komórkowe. Większość z nich posiada zawsze drugą wersję, która najczęściej ma większy wyświetlacz i ciut lepsze parametry. W Polsce jakiś czas temu poznaliśmy model Samsung Galaxy A8 2018. Telefon marki Samsung już na pierwszy rzut oka wygląda dość ciekawie jest smukły, a cała konstrukcja urządzenia przypomina nieco model Samsung Galaxy A5 2017. Wszystkie smartfony Samsunga niezależnie od półki, czy to Galaxy J czy Galaxy A czy Galaxy S zazwyczaj wyróżniają głównie parametry i ceny. Cała budowa tych modeli najczęściej jest taka sama, co daje się zauważyć bezpośrednio w serwisie telefonów Samsung.
  Wyświetlacz to najczęściej uszkadzany element każdego telefonu.

  Ekran w smartfonie Samsung Galaxy A8 2018

  Spora powierzchnia użytkowa telefonu Samsung Galaxy A8 2018 powinna wystarczy każdemu użytkownikowi. Niestety im bardziej coś jest "śliskie" tym częściej może się wysunąć z ręki. Nie zawsze każdy upadek wiąże się z uszkodzeniem wyświetlacza, czasem pęka szybka. Serwis smartfonów Samsung SmartSerwis24 z łatwością wykonuje wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A8 2018. W przypadku mniejszego uszkodzenia można wymienić tylko samą szybkę w serwisie SmartSerwis24.

  W parze z ekranem Samsunga Galaxy A8 2018 idzie druga szklana część, czyli pokrywa baterii. Podczas upadku serwis telefonów komórkowych, smartfonów często zmuszony jest również do wymiany szklanej pokrywy baterii w telefonie Samsung Galaxy A8 2018. Na klapce oprócz czytnika linii papilarnych, znajdziemy również wygrawerowany numer IMEI. W przypadku braku tego numeru, z pewnością możemy stwierdzić, że pokrywa baterii była wymieniona w telefonie Samsung Galaxy A8 2018. Tuż pod pokrywą baterii znajdziemy osłonki płyty głównej oraz antenę NFC i MST. Wymiana tego elementu w telefonie Samsung Galaxy A8 2018 jest całościową o czym wie SmartSerwis24 serwis telefonów komórkowych. Pod klapką baterii w dolnej części telefonu Samsung Galaxy A8 2018 znajdziemy również kolejną osłonkę oraz głośnik odpowiedzialny za dzwonki. Serwis smartfonów marki Samsung dokonuje wymiany tego elementu najczęściej w sytuacji, kiedy podczas wysokich lub niskich tonów puszczanej muzyki słychać wyraźne trzaski.

  Płyty Samsung Galaxy A8 2018

  Pod wspomnianymi osłonami znajdziemy płytę główną. PCB w telefonie Samsung Galaxy A8 2018 odpowiada za wszystkie procesy. To właśnie tam znajdziemy złącze ładowania USB typu C, czytnik kart sim, procesor (w przypadku Samsunga może to być Exynos) czy inne podległe zespoły wbudowane bezpośrednio a płycie głównej. Serwis smartfonów Samsung SmartSerwis24 może dokonać naprawy wszystkich elementów znajdujących się bezpośrednio na płycie. W dzisiejszych czasach szybszym rozwiązaniem jest wymiana płyty głównej w telefonie. To również częsta usługa wykonywana w serwisie telefonów komórkowych.
  Naprawa i serwis przykładowych modeli Samsung

  Jeżeli są Państwo zainteresowani naprawą lub serwisem innych modeliSamsung Galaxy proponujemy naprawy telefonów tej marki według niżej podanych odnośników:

  serwis i naprawa Samsung Galaxy A8 2018, to gwarancja bezpieczeństwa smartfona
  naprawa i serwis Samsung Galaxy A8 2018, w SmartSerwis24, to prostota

  Czas przejść bezpośrednio do baterii. Usterki akumulatora to kwestia bardzo ważna. Po pierwsze nie należy lekceważyć żadnych wątpliwości dotyczących działania baterii. Po drugie powinniśmy pamiętać, że bateria to dość wrażliwy element, który nie tam łatwo wymienić. Firma serwisowa SmartSerwis24 dokonuje wymiany baterii w telefonie Samsung Galaxy A8 2018 z najwyższą starannością. Wymiana takiego akumulatora powinna przebiegać w ramach ścisłych procedur. Serwisy telefonów Samsung doskonale wiedzą, że to działanie jest bardzo ważne. Nie inaczej jest w przypadku firmy SmartSerwis24, która dokłada należytej staranności do każdego rodzaju naprawy i stasuje tylko oryginalne baterie producenta Samsung.

  Drobne elementy

  Drobne elementy urządzeń mobilnych zawsze mogą sprawić problem. Dla serwisów SmartSerwis24 nie jest to żaden problem. Moduły aparatów fotograficznych w telefonie Samsung Galaxy A8 2018 to dwa podzespoły połączone bezpośrednio z płytą główną. Przednia kamerka w telefonie Samsung Galaxy A8 2018 będzie wymagać wymiany, tylko w przypadku zamazania obrazu. Oprócz tego w górnej części urządzenia znajdziemy mikrofon oraz głośnik. Wymiana głośnika w telefonie Samsungu A8 2018 czy innych podzespołów wygląda trochę jak wypinanie puzzli. Mimo wszystko serwisy telefonów Samsung wykonują takie naprawy sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie.

  W każdym smartfonie z Androidem 5.0 po nieprawidłowym resecie fabrycznym na urządzeniu zakładana jest blokada konta Google. O wielu takich blokada często słyszy się nawet wśród posiadaczy swoich urządzeń, którzy potrafią zapomnieć swoich haseł. Serwis telefonów komórkowych SmartSerwis24 może usunąć blokadę konta Google, zwaną też FRP.