Wymiana Szybki Samsung Galaxy A8 2018

7777000000680

Nowy produkt

Naprawę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

Więcej szczegółów

220 zł brutto

Więcej informacji

Wymiana szybki Samsung Galaxy A8 18

W telefonie zostaje wymieniona tylko szybka, która nie wpływa na jakość obrazu i czułość dotyku. Element wymiany szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki technologią OCA

Po weryfikacji i sprawdzeniu urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

Opinie

Ocena 
15-11-2018

Szybka

Już mija tydzień od naprawy, wszystko jest w porządku.

  Ocena 
  15-11-2018

  Polecam

  5/5

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Wymiana Szybki Samsung Galaxy A8 2018

   Wymiana Szybki Samsung Galaxy A8 2018

   10 innych produktów w tej samej kategorii: