Samsung Galaxy A8 2018 wymiana wyświetlacza

Nowy produkt

Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera koszt oryginalnego wyświetlacza i usługi serwisowej.

Więcej szczegółów

410 zł brutto

 • Oryginał

Płatności

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy A8 18

W telefonie Samsung Galaxy A8 18 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Napraw dokonujemy przy użyciu części oryginalnych, które pochodzą od sprawdzonych hurtowni. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy A8 18 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Opinie

Ocena 
23-10-2018

zbity wyświetlacz

szybka i bezproblemowa wymiana, jak najbardziej polecam

  Ocena 
  09-07-2018

  Samsung Galaxy A8

  Super serwis! Dobrze,że trafiłam na Was na fb. Profesjonalnie i bardzo szybko. Polecam :)

   Ocena 
   09-07-2018

   Wyświetlacz strzaskany

   Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do tematu Serwisanta jak i osobę która przyjmowała moje zamówienie! Polecam serwis!

    Ocena 
    29-06-2018

    Anna L.

    Naprawa przebiegła bardzo szybko i telefon działa bez zarzutu.

     Ocena 
     28-06-2018

     LCD

     Polecam serwis, wymiana LCD w przeciągu 30 minut. Pozdrawiam

      Napisz opinię

      Napisz opinię

      Samsung Galaxy A8 2018 wymiana wyświetlacza

      Samsung Galaxy A8 2018 wymiana wyświetlacza

      10 innych produktów w tej samej kategorii: