Galaxy J3 2017

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy J3 2017 Jest 10 produktów.

  Istnieje możliwość całkowitej odnowy smartfona. Naprawa software oraz hardware: wymieniamy szybki, wyświetlacze LCD, mikrofony, gniazda USB, obudowy itd. Ściągamy blokady OEM lock. Naprawy wykonujemy na miejscu w naszym lokalu w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Samsung Galaxy J3 2017
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Samsung Galaxy J3 2017
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Samsung Galaxy J3 2017
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   70 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Samsung Galaxy J3 2017
   120 zł Dostępny

   Wymianę baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennych.

   120 zł
   Dostępny
  • Wymiana Klapki Baterii Samsung Galaxy J3 2017
   220 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   220 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Samsung Galaxy J3 2017
   100 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Samsung Galaxy J3 2017
   100 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego gniazda USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Slotu SIM Samsung Galaxy J3 2017
   140 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Wymiana Szybki Samsung Galaxy J3 2017
   160 zł Dostępny

   Naprawę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   160 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy J3 2017
   250 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

   250 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów