Galaxy J3 2017

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy J3 2017 Jest 12 produktów.

  Istnieje możliwość całkowitej odnowy smartfona. Naprawa software oraz hardware: wymieniamy szybki, wyświetlacze LCD, mikrofony, gniazda USB, obudowy itd. Ściągamy blokady OEM lock. Naprawy wykonujemy na miejscu w naszym lokalu w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
  • Samsung Galaxy J3 17 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J3 17 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Samsung Galaxy J3 2017 diagnoza telefonu po zalaniu Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy ur

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J3 17 usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J3 17 wymiana baterii
   140 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach oryginalnych

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J3 17 wymiana buzzera
   120 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J3 17 wymiana głośnika rozmów
   120 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J3 17 wymiana klapki baterii
   220 zł Dostępny

   Jakość części: Oryginał Naprawę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lu

   220 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J3 17 wymiana mikrofonu
   120 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J3 17 wymiana portu USB
   120 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego gniazda USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J3 17 wymiana slotu sim
   140 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J3 17 wymiana szybki
   170 zł Dostępny

   Naprawę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   170 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J3 17 wymiana wyświetlacza
   250 zł Dostępny

   Jakość części: Oryginał Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

   250 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów