Samsung Galaxy J3 17 wymiana ekranu

Potrzebujesz wymienić ekran w Samsungu Galaxy J3 17 na nowy? Tego typu naprawy powinno się wykonywać w profesjonalnych serwisach, które do naprawy telefonów wykorzystują wyłącznie sprawdzone i oryginalne części zamienne. Zależy Ci na szybkiej wymianie ekranu? Nasz serwis Samsung wymieni ekran dotykowy nawet w ciągu godziny. Każda usługa i montowane części są objęte gwarancją.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

290,00 zł brutto

szt
  • Oryginał

Dane katalogowe

Model Galaxy J3 2017
Usługa Wymiana ekranu
Producent Samsung

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy J3 17

W telefonie Samsung Galaxy J3 17 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy J3 17 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

SmartSerwis24 - serwis marki Samsung, Wymienia zbite wyświetlacze i szybki. Serwis Samsung J3 2017 wymienia uszkodzone baterie, głośniki. Oprócz tych elementów serwis telefonów wymienia złącza ładowania oraz gniazda słuchawkowe. Warto zapoznać się z całą ofertą serwisu SmartSerwis24, czyli Twojego pobliskiego serwisu Samsung J3 2017.

Omawiamy budżetowego lalunia - serwis Samsung J3 2017

Sprzedaż Samsunga cały czas rośnie. Producent idąc za ciosem swoich pomysłów stale prezentuje swoim klientom nowe urządzenia. Jednym z dobrze sprzedających się serwisów jest Samsung J3 2017, którego cena oraz parametry klasyfikują jako smartfon dla mas. Niestety mimo tylu pomysłów koreańskiego producenta wielu smartfonów ulega awarii. Dokładnie tak samo jest w przypadku serwisu Samsung J3 2017. Serwis firmy Samsung, firma SmartSerwis24 każdego dnia boryka się z naprawami wielu telefonów. Urządzenie Samsung Galaxy J3 17 to codzienność wielu serwisów firmy Samsung. Mimo aluminiowej pokrywy urządzenie ma dość kruchy wyświetlacz, który ulega nie tylko awariom, ale również i pęknięciom.

Uszkodzona szybka, a wyświetlacz - serwis Samsung J3 2017

Uszkodzenie mechaniczne w telefonie Samsung Galaxy J3 2017 możemy podzielić na dwa rodzaje. Pierwszym z nich jest pęknięty wyświetlacz, który serwis telefonów komórkowych może wymienić na poczekaniu. Zaś drugim rodzajem jest uszkodzenie szybki w telefonie Samsung Galaxy J3 2017. Niestety w przypadku szybki w telefonie Samsung Galaxy J3 2017 przebieg naprawy może zająć dłuższą chwilę. W każdym serwisie smartfonów Samsung, wymiana przedniego modułu wyświetlacza może być kosztowna, właśnie dlatego firma SmartSerwis24 dokonuje wymiany szybek nie tylko w modelu Samsung Galaxy J3 2017, ale również innych telefonach firmy Samsung.

Metalowy budżetowiec - serwis Samsung J3 2017

Wspomniana wcześniej aluminiowa pokrywa to pewnego rodzaju zmiana względem modelu Samsung Galaxy J3 2016. Rynek smartfonów dość szybko i gwałtownie narzuca nowe trendy. Aluminiowa pokrywa w telefonie Samsung Galaxy J3 2017 to całościowy element podlegający wymianie. Mimo faktu twardszego tworzywa warto pamiętać, że pokrywa również może ulegać awarii. Serwis telefonów GSM wymieniając pokrywę baterii zakłada ją z dokładną precyzją.

Elementy obudowy - serwis Samsung J3 2017

Oprócz wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy J3 2017 lub szybki pamiętajmy, że budżetowy smartfon posiada wiele drobnych elementów, które dla serwisów smartfonów Samsung są codziennością. Zacznijmy od drobnych wyciąganych przycisków znajdujących się na bokach urządzenia. Po wymianie pokrywy baterii w telefonie Samsung Galaxy J3 2017 od środka możemy wymienić zarówno przycisk włączania, jaki i przyciski głośności. Pozostając w górnej części urządzenia zwróćmy uwagę, że do zadań serwisu telefonów komórkowych należy także wymiana bardzo drobnych i niedrogich elementów, takich jak czujnik zbliżeniowy oraz flesz, czyli dioda doświetlająca. Nie każdy serwis telefon dokonuje wymiany tych elementów, bo nie należą one do najpopularniejszych wad we wszystkich smartfonach firmy Samsung.

Usterki audio - serwis Samsung J3 2017

Częstą usterką każdego smartfona są element, które są wystawione na dość długie działanie. Mowa tutaj oczywiście o głośniku (buzzer), którego wielu klientów po prostu nie dostrzega. Ten drobny element nastawiony jest codziennie na różne tony, ale niestety też na zbieranie brudu i zanieczyszczeń. Serwis firmy Samsung nie zawsze będzie chciał dokonać wymiany takiego elementu, natomiast firma SmartSerwis24 dokonuje wymian każdego elementu, który oczywiście nadaje się do wymiany. Oprócz głośnika czy innych elementów serwis telefonów Samsung, firma SmartSerwis24 wymienia również przycisk home, który w budżetowych telefonach jest przyciskiem fizycznym, a nie wbudowanym tak jak to ma miejsce w telefonie Samsung Galaxy S8

Problemy z baterią - serwis Samsung J3 2017

Samsung Galaxy J3 2017 to telefon z zabudowaną baterią. Jest to dodatkowe utrudnienie dla większości Kowalskich. Przyklejony akumulator to dodatkowy problem. W telefonach firmy Samsung taki projekt to w zasadzie już standard. Nie da się ukryć, że wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy J3 2017 łudząco przypomina większość innych modeli firmy Samsung. Telefony komórkowe dość często miewają problemy zasięgowe. W modelu Samsung Galaxy J3 2017 nie mogło być inaczej. W telefonie Samsung, każdy serwis sprawdza najpierw co może być powodem takiej usterki. Popularną usterką jest uszkodzone złącze ładowanie. Serwisy smartfonów Samsung często dostaje różne telefony z taką usterką. W Samsungu Galaxy J3 2017 port micro USB jest lutowany do płyty głównej.

Budowa wewnętrzna - serwis Samsung J3 2017

W górnej części telefonu znajdziemy również inne anteny, mowa oczywiście o GPS oraz antenie NFC. Tak drobne elementy połączone są bezpośrednio z pokrywą baterii. Wymiana anteny NFC w serwisie Samsung J3 2017 wymaga niestety rozłożenia całego telefonu. W tak zabudowanych telefonach nie ma możliwości wymiany anteny bez demontażu urządzenia. W firmie SmartSerwis24 wymienić możemy nie tylko wyświetlacz serwisu Samsung J3 2017, ale również przednie i tylne moduły kamery (aparatów fotograficznych). Po całkowitej rozbiórce wystarczy, że odłączymy moduły aparatów bezpośrednio od płyty głównej serwisu Samsung J3 2017.

Serwis Samsung J3 2017 - podsumowanie

W każdym serwisie Samsung J3 2017 z Androidem od 5.0 wzwyż po nieprawidłowym zresetowaniu na urządzeniu zakładana jest blokada konta Google. O wielu takich blokada często słyszy się nawet wśród posiadaczy swoich urządzeń, którzy potrafią zapomnieć swoich haseł. Firma SmartSerwis24 jako serwis telefonów komórkowych może usunąć blokadę konta Google, zwaną też FRP.

Produkty powiązane

Recenzje

Napisz recenzję

11 innych produktów w tej samej kategorii: