Galaxy J5 2017

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy J5 2017 Jest 11 produktów.

  Usługi realizujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub metodą door to door. Usuwamy blokady Google FRP oraz konta Samsung. Wymieniamy zepsute wyświetlacze super AMOLED, pęknięte szyby, porty micro-USB, tylne obudowy, baterie itd. Usuwamy usterki po zalaniu.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Samsung Galaxy J5 2017
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Samsung Galaxy J5 2017
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Samsung Galaxy J5 2017
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   70 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Samsung Galaxy J5 2017
   130 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego ogniwa wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennych.

   130 zł
   Dostępny
  • Wymiana Klapki Baterii Samsung Galaxy J5 2017
   200 zł Dostępny

   Naprawę zbitej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   200 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Samsung Galaxy J5 2017
   140 zł Dostępny

   Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   140 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Samsung Galaxy J5 2017
   140 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego gniazda USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   140 zł
   Dostępny
  • Wymiana Slotu SIM Samsung Galaxy J5 2017
   140 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   140 zł
   Dostępny
  • Wymiana Szkła Aparatu Samsung Galaxy J5 2017
   50 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Wymianę zbitego szkiełka aparatu wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie.

   50 zł
   Dostępny
  • Wymiana Szybki Samsung Galaxy J5 2017
   160 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Wymianę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie.

   160 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy J5 2017
   320 zł Dostępny
   6 Opinie

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu lub na miejscu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

   320 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów