Galaxy J5 2017

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy J5 2017 Jest 13 produktów.

  Usługi realizujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub metodą door to door. Usuwamy blokady Google FRP oraz konta Samsung. Wymieniamy zepsute wyświetlacze super AMOLED, pęknięte szyby, porty micro-USB, tylne obudowy, baterie itd. Usuwamy usterki po zalaniu.
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
  • Samsung Galaxy J5 17 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 17 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Samsung Galaxy J5 2017 diagnoza telefonu po zalaniu Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy u

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 17 usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 17 wymiana baterii
   150 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę zepsutego ogniwa wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach ory

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 17 wymiana buzzera
   120 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 17 wymiana głośnika rozmów
   120 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 17 wymiana klapki baterii
   230 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę zbitej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub or

   230 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 17 wymiana mikrofonu
   140 zł Dostępny

   Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 17 wymiana portu USB
   140 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego gniazda USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 17 wymiana slotu sim
   150 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 17 wymiana szkła aparatu
   60 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Wymianę zbitego szkiełka aparatu wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie.

   60 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 17 wymiana szybki
   180 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Wymianę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie.

   180 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów