Samsung Galaxy J5 17 wymiana ekranu

Potrzebujesz wymienić ekran w Samsungu Galaxy J5 17 na nowy? Tego typu naprawy powinno się wykonywać w profesjonalnych serwisach, które do naprawy telefonów wykorzystują wyłącznie sprawdzone i oryginalne części zamienne. Zależy Ci na szybkiej wymianie ekranu? Nasz serwis Samsung wymieni ekran dotykowy nawet w ciągu godziny. Każda usługa i montowane części są objęte gwarancją.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

340,00 zł brutto

szt
  • Oryginał

Dane katalogowe

Model Galaxy J5 2017
Usługa Wymiana ekranu
Producent Samsung

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy J5 17

W telefonie Samsung Galaxy J5 17 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy J5 17 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Wymiana wyświetlacza Samsung J5 17 - serwis telefonów

Wszystkie telefony firmy Samsung zawsze reprezentują swój styl. Firma podkreśla w każdym z nich coś szczególnego. Patrząc na serię smartfonów Galaxy J5 17 widzimy, że telefon to „full metal”. Specyfikacja prezentuje telefon na tyle, że może on się spodobać klientom, którzy nie mają pełnego 1000 zł na wydanie za smartfona. Producent dość szybko zauważył, że modele z całej serii Galaxy J mogą okazać się strzałem w 10. Niestety każdy sukces niesie za sobą dbanie o każdego smartfona. Oprócz aktualizacji oprogramowania w telefonie Samsung Galaxy J5 17, producent zdaje sobie sprawę, że na tyle sprzedanych egzemplarzy telefonów Samsung Galaxy J5 17 będzie potrzeba również zapewnić duże wsparcie serwisowe. Nie wystarczy tylko jeden serwis smartfonów Samsung. Sprawę z tego doskonale zdaje sobie firma SamrtSerwis24, która podejmuje wyzwanie napraw każdego Samsunga, każdego telefonu Apple czy innych znanych marek na rynku. Jak w takim razie może wyglądać naprawa telefonu Samsung Galaxy J5 17? W obrębie wyświetlacza warto pamiętać, że ten budżetowy telefon posiada fizyczny przycisk home, którego również można wymienić.

Wymiana wyświetlacza Samsung J5 17 - początek prac serwisowych

Zacznijmy od tego, że naprawa to słowo „bardzo potoczne”. W nowoczesnych telefonach w zasadzie wszystko się wymienia na nowe. Dajmy na to wyświetlacz, którego ze względu na efekty wypalenia ekranu nie jesteśmy w stanie naprawić. Wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy J5 17 wymienia się na nowy moduł. Ekran jako powierzchnia robocza służy nam codziennie do pracy, ale niestety też codziennie jest narażony na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Mimo ochrony szkła Gorilla Glass nie zawsze pęka nam wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy J5 2017. Zdarzają się pęknięte szybki, których Autoryzowane Centrum Serwisowe Samsung nie jest w stanie wymienić. Natomiast firma SmartSerwis24, jako serwis telefonów Samsung szybko i sprawnie dokona wymiany szyby w telefonie Samsung Galaxy J5 17. Moduł wyświetlacza połączony z digitizerem jest bardzo ważną częścią każdego smartfona. Oczywiście nie są to jedyne elementy z jakich składa się ten budżetowy telefon. Dla serwisu telefonów komórkowych każdym kolejnym zadaniem jest wymiana baterii. W telefonie Samsung Galaxy J5 2017 nie jest ona demontowalna, dlatego wymiana takiego akcesorium będzie wymagać rozłożenia urządzenia. Technicy serwisu telefonów komórkowych dobrze wiedzą, że przy tak drobnej elektronice trzeba uważać nie tylko na wykonywanie naprawy/wymiany baterii, ale również na fakt, że wszystkie śrubki, podklejki czy inne elementy są po prostu bardzo małe i łatwo je zgubić.

Samsung J5 17 wymiana wyświetlacza kolejne prace

Drugim najważniejszym elementem każdego smartfona jest oczywiście płyta główna. Płytę główną można nie tylko wymienić, można ją spróbować naprawić. Lutowanie oraz naprawa niektórych komponentów na telefonie to specjalność wielu serwisów komórkowych. Wymaga to nie tylko precyzji, ale również zdolności i wiedzy. Wymiana płyty głównej w telefonie Samsung J5 2017 jest droższym rozwiązaniem niż jej naprawa, ale zdarzają się sytuacje, że po prostu nie ma innej możliwości. Płyta główna w telefonie Samsung Galaxy J5 2017 to nie wszystko. Czas spojrzeć na inne drobne elementy. złącza ładowania w telefonie Samsung Galaxy J5 2017 , którego nie imają się uszkodzenia – zarówno te fabryczne, jak i mechaniczne, nie obejdzie się bez lutowania. W tej dolnej części znajdziemy również mikrofon. Warto zwrócić uwagę, że wymiana mikrofonu w telefonie Samsung Galaxy J5 2017 w serwisach telefonów Samsung powinna być wykonywana bardzo dokładnie. Tak małe elementy podczas wymiany można nie tylko zgubić, ale również uszkodzić np. podczas ponoszenia go ostrym narzędziem. Niezwykle łatwo uszkodzić gniazdo jack (złącze słuchawkowe), które zamontowane jest w telefonie Samsung Galaxy J5 2017. Jednak wymiana tego elementu nie sprawia problemu firmie SmartSerwis24.

Przebieg prac serwisowych Samsung J5 17

Serwis telefonów Samsung zajmując się każdym smartfonem koreańskiej firmy powinien również pamiętać o najczęściej wykorzystywanych elementach. Na pierwszy ogień idą oczywiście moduły aparatów fotograficznych. Zarówno przedni moduł w telefonie Samsung Galaxy J5 2017, jak i tylny to elementy, które połączone są bezpośrednio z płytą. Nie możemy tutaj mówić o naprawie takich podzespołów. Właśnie dlatego serwis telefonów GSM, firma SmartSerwis24 dokonuje wymiany modułu aparatu fotograficznego w telefonie Samsung Galaxy J5 2017. W górnej części koło kamerki do selfi w telefonie Samsung Galaxy J5 2017 znajdziemy jeszcze czujnik zbliżeniowy. Wymiana tej części w smartfonie Samsung Galaxy J5 2017 może sprawić pewien problem wielu klientom, dlatego warto przekazać takie urządzenie do serwisu telefonów Samsung.

Samsung J5 17 - jak wygląda w środku

Zadziwiającym faktem jest umiejscowienie głośników w telefonie Samsung Galaxy J3 17 oraz modelu Samsung Galaxy J5 2017. Jeden z głośników znajduje się w okolicy bocznej ramki, tuż nad przyciskiem włączania telefonu Samsung Galaxy J5 2017. Wymiana głośnika w obu częściach telefonu wymaga całkowitej rozbiórki, ponieważ elementy są dość głęboko osadzone, ale dla serwisu smartfonów Samsung żadna naprawa nie jest problemem. Wymiana głośnika w telefonie Samsung Galaxy J5 2017 tym bardziej.Serwis marki Samsung pomoże również w przy usunięciu blokady konta Google. Zdjęcie blokady FRP w telefonie Samsung Galaxy J5 2017 nie różni się niczym od blokady modelu Samsung Galaxy J3 2017. Ten „nowy” typ blokady to wymysł Google, który uniemożliwia klientom zalogowanie się do swojego Samsunga Galaxy J5 2017. Warto odwiedzić serwis telefonów Samsung, firmę SmartSerwis24, która nie tylko naprawi czy wymieni wyświetlacz, ale również odblokuje każdego smartfona firmy Samsung.

   

Produkty powiązane

Recenzje

Ocena

23-10-2018

ekran j5 2017

szybko, tanio i fachowo!

Ocena

17-06-2018

Szyba

Wymiana szybki przebiegła bardzo sprawnie, jestem zadowolony. Mogę polecić serwis.

Ocena

24-01-2018

Wymiana szybki

Profesjonalne podejście, szybki czas realizacji. Polecam serwis.

Napisz recenzję

12 innych produktów w tej samej kategorii: