Galaxy J5

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy J5 Jest 8 produktów.

  W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Ściągamy blokady bypass Google FRP, wgrywamy oprogramowanie, naprawiamy usterki po zalaniu, wymieniamy ekrany super AMOLED, szybki wyświetlacza, sloty SIM, mikrofony, szkła aparatu itd. Klient może skorzystać z metody door-to-door.
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Samsung Galaxy J5 diagnoza po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 diagnoza urządzenia
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kod

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 wymiana mikrofonu
   70 zł Dostępny

   Usługę wymiany zepsutego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 wymiana portu usb
   70 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego gniazda USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 wymiana slotu sim
   100 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   100 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 wymiana szkła aparatu
   50 zł Dostępny

   Wymianę zbitego szkiełka aparatu wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 wymiana szybki
   150 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Wymianę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J5 wymiana wyświetlacza
   210 zł Dostępny

   Jakość części: Oryginał Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera usługę serwisową i oryginalny wyświetlacz.

   210 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów