Galaxy J6

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy J6 Jest 11 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone baterie, złącza ładowania, pęknięte tylne klapki, niesprawne wyświetlacze LCD itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Samsung Galaxy J6 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/k

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J6 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej.

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J6 usunięcie blokady Google
   80 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu.

   80 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J6 wymiana baterii
   180 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego ogniwa wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennyc

   180 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J6 wymiana buzzera
   130 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   130 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J6 wymiana głośnika rozmów
   130 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   130 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J6 wymiana mikrofonu
   120 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J6 wymiana portu USB
   120 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego złącza USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J6 wymiana slotu sim
   140 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy w serwisie na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J6 wymiana szybki
   170 zł Dostępny
   1 Opinie

   Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Naprawę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie.

   170 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J6 wymiana wyświetlacza
   300 zł Dostępny
   3 Opinie

   Jakość części: Oryginał Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu lub na miejscu. Cena zawiera koszt oryginalnego wyświetlacza i usługi serwisowej.

   300 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów