Wymiana Szybki Samsung Galaxy J6

7777000000651

Nowy produkt

Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Naprawę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie.

Więcej szczegółów

170 zł brutto

Płatności

Więcej informacji

Wymiana szybki Samsung Galaxy J6

W smartfonie zostaje wymieniona tylko szybka, która nie wpływa na czułość dotyku i jakość obrazu. Wymieniana szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki technologią OCA

Po weryfikacji i sprawdzeniu urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

Opinie

Ocena 
15-11-2018

Polecam

Szkoda że wcześniej tu nie zajrzałem. Jestem zadowolony.

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Wymiana Szybki Samsung Galaxy J6

    Wymiana Szybki Samsung Galaxy J6

    10 innych produktów w tej samej kategorii: