Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy J6

Nowy produkt

Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu lub na miejscu. Cena zawiera koszt oryginalnego wyświetlacza i usługi serwisowej.

Więcej szczegółów

290 zł brutto

 • Oryginał

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy J6

W urządzeniu Samsung Galaxy J6 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy J6 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twoje urządzenie w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Opinie

Ocena 
15-11-2018

Najwyższa nota.

Mogę przyznać pięć gwiazdek. Dosłownie fachowcy.

  Ocena 
  13-11-2018

  Polecam

  Oddałem do naprawy telefon swojej żony, bardzo mi zależało na czasie. Naprawa przebiegła szybko i sprawnie. Telefon wygląda jak nowy. Ani śladu po wcześniejszym zepsutym wyświetlaczu.

   Ocena 
   13-11-2018

   Telefonicznie.

   Zadzwoniłam, zapytałam, przyjechałam - nie żałuje decyzji. Ekran znowu działa!

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy J6

    Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy J6

    10 innych produktów w tej samej kategorii: