Galaxy J7 2017

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy J7 2017 Jest 10 produktów.

  Naprawy realizowane są w naszym lokalu w centrum Chorzowa. Naprawiamy urządzenia po zalaniu, usuwamy blokady konta Samsung oraz FRP, wymieniamy baterie, korpusy, porty ładowania micro-USB, wyświetlacze, potłuczone szybki itd. Oferujemy także pełne odnowienie telefonu (tzw. refabrykacja) oraz usługę door to door.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Samsung Galaxy J7 17 usunięcie blokady Google
   80 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę usuwamy na miejscu w naszym serwisie lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   80 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J7 17 wymiana baterii
   150 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach za

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J7 17 wymiana buzzera
   140 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J7 17 wymiana głośnika rozmów
   130 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   130 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J7 17 wymiana klapki baterii
   220 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę potłuczonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych l

   220 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J7 17 wymiana mikrofonu
   140 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J7 17 wymiana portu USB
   140 zł Dostępny

   Naprawę niesprawnego gniazda USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J7 17 wymiana slotu sim
   140 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J7 17 wymiana szybki
   190 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Naprawę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie.

   190 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy J7 17 wymiana wyświetlacza
   390 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Oryginał Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu lub na miejscu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

   390 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów