Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy J7 2017

Nowy produkt

Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu lub na miejscu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

Więcej szczegółów

420 zł brutto

 • Oryginał

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy J7 17

W urządzeniu Samsung Galaxy J7 17 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Napraw dokonujemy przy użyciu części oryginalnych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy J7 17 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twoje urządzenie w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Opinie

Ocena 
09-07-2018

Samsung Galaxy J7

Wymiana wyświetlacza zrobiona szybko i bezboleśnie :) Jestem pod wrażeniem ! Polecam ten serwis !

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy J7 2017

  Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy J7 2017

  7 innych produktów w tej samej kategorii: