Galaxy Note 3

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy Note 3 Jest 8 produktów.

  Wykorzystujemy podzespoły oryginalne lub zamienne wysokiej jakości. Naprawiamy błędy oprogramowania, wymieniamy głośniki, buzzery, taśmy ze złączem USB i mikrofonem, wyświetlacze super AMOLED, zbite szybki. Naprawy wykonujemy na miejscu w Chorzowie. Klient posiada możliwość z korzystania z usługi door-to-door.
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Samsung Galaxy Note 3
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Samsung Galaxy Note 3
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Wymiana Buzzera Samsung Galaxy Note 3
   50 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   50 zł
   Dostępny
  • Wymiana Głośnika Rozmów Samsung Galaxy Note 3
   50 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   50 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Samsung Galaxy Note 3
   150 zł Dostępny

   Usługę wymiany zepsutego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Samsung Galaxy Note 3
   150 zł Dostępny

   Naprawę niesprawnego złącza USB wykonujemy w naszym serwisie na miejscu lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Slotu SIM Samsung Galaxy Note 3
   100 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Szybki Samsung Galaxy Note 3
   200 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części. Wymianę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie.

   200 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów