Wymiana Szybki Samsung Galaxy Note 4

7777000000017

Nowy produkt

Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części. Wymianę zbitej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie.

Więcej szczegółów

220 zł brutto

Płatności

Więcej informacji

Wymiana szybki Samsung Galaxy Note 4

W smartfonie zostaje wymieniona tylko szybka, która nie wpływa na jakość obrazu i czułość dotyku. Wymieniana szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki technologią OCA

Po weryfikacji i sprawdzeniu urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

Opinie

Napisz opinię

Wymiana Szybki Samsung Galaxy Note 4

Wymiana Szybki Samsung Galaxy Note 4

7 innych produktów w tej samej kategorii: