Galaxy Note 8

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy Note 8 Jest 10 produktów.

  Wymieniamy moduły wyświetlacza z ramką, taśmy ze złączem USB, baterie, zbite tylne klapki itd. Wystawiamy pisemne ekspertyzy do ubezpieczalni. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne. Usuwamy blokadę Google (FRP). Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Chorzowie lub do skorzystania z usługi door to door.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Samsung Galaxy Note 8
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Samsung Galaxy Note 8
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Samsung Galaxy Note 8
   80 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę usuwamy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Samsung Galaxy Note 8
   140 zł Dostępny

   Wymianę zepsutej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   140 zł
   Dostępny
  • Wymiana Klapki Baterii Samsung Galaxy Note 8
   150 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Samsung Galaxy Note 8
   150 zł Dostępny

   Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Samsung Galaxy Note 8
   150 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Slotu SIM Samsung Galaxy Note 8
   160 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   160 zł
   Dostępny
  • Wymiana Szkła Aparatu Samsung Galaxy Note 8
   80 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części. Wymianę zbitego szkiełka aparatu wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy Note 8
   930 zł Dostępny
   1 Opinie

   Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i oryginalnego wyświetlacza.

   930 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów