Galaxy Note 8

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy Note 8 Jest 12 produktów.

  Wymieniamy moduły wyświetlacza z ramką, taśmy ze złączem USB, baterie, zbite tylne klapki itd. Wystawiamy pisemne ekspertyzy do ubezpieczalni. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne. Usuwamy blokadę Google (FRP). Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Chorzowie lub do skorzystania z usługi door to door.
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
  • Samsung Galaxy Note 8 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wz

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 8 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunk

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 8 usunięcie blokady Google
   80 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę usuwamy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   80 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 8 wymiana baterii
   160 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę zepsutej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamie

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 8 wymiana buzzera
   160 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 8 wymiana głośnika rozmów
   150 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 8 wymiana klapki baterii
   190 zł Dostępny

   Jakość części: Oryginał Wymianę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lu

   190 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 8 wymiana mikrofonu
   150 zł Dostępny

   Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 8 wymiana portu USB
   190 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   190 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 8 wymiana slotu sim
   160 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 8 wymiana szkła aparatu
   80 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części. Wymianę zbitego szkiełka aparatu wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie.

   80 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 8 wymiana wyświetlacza
   940 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Oryginał, Kolor: Deepsea Blue Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i oryginalnego wyświetlacza.

   940 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów