Galaxy Note 9

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy Note 9 Jest 11 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone baterie, złącza USB, pęknięte tylne klapki, niesprawne wyświetlacze LCD itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Samsung Galaxy Note 9 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzor

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 9 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykon

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 9 usunięcie blokady Google
   80 zł Dostępny

   Usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę ściągamy na miejscu w naszym serwisie telefonów lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   80 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 9 wymiana baterii
   220 zł Dostępny

   Wymianę baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie telefonów. W cenę wliczony jest koszt usługi oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   220 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 9 wymiana buzzera
   170 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   170 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 9 wymiana głośnika rozmów
   160 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 9 wymiana klapki baterii
   250 zł Dostępny

   Jakość części: Oryginał Wymianę zbitej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub ory

   250 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 9 wymiana mikrofonu
   180 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   180 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 9 wymiana portu USB
   180 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego gniazda USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   180 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 9 wymiana slotu sim
   200 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy w serwisie na miejscu lub w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   200 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy Note 9 wymiana wyświetlacza
   1 100 zł Dostępny

   Jakość części: Oryginał, Kolor: Lavender Purple Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu lub na miejscu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

   1 100 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów