Galaxy Note 9

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy Note 9 Jest 7 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone baterie, złącza USB, pęknięte tylne klapki, niesprawne wyświetlacze LCD itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Samsung Galaxy Note 9
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Samsung Galaxy Note 9
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Wymiana Klapki Baterii Samsung Galaxy Note 9
   200 zł Dostępny

   Wymianę zbitej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   200 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Samsung Galaxy Note 9
   160 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   160 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Samsung Galaxy Note 9
   160 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego gniazda USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   160 zł
   Dostępny
  • Wymiana Slotu SIM Samsung Galaxy Note 9
   200 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy w serwisie na miejscu lub w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   200 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy Note 9
   1 050 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu lub na miejscu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

   1 050 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów