Galaxy S10e

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy S10e Jest 10 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone baterie, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte tylne klapki, złącza ładowania itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Samsung Galaxy S10e diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wz

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S10e diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warun

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S10e usunięcie blokady Google
   100 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   100 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S10e wymiana baterii
   200 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   200 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S10e wymiana buzzera
   170 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   170 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S10e wymiana głośnika rozmów
   170 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   170 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S10e wymiana klapki baterii
   230 zł Dostępny

   Naprawę potłuczonej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennych.

   230 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S10e wymiana mikrofonu
   180 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym serwisie telefonów lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   180 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S10e wymiana portu USB
   200 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   200 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S10e wymiana wyświetlacza
   850 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i oryginalnego wyświetlacza.

   850 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów