Galaxy S5 Mini

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy S5 Mini Jest 4 produktów.

  Wgrywamy oprogramowania, usuwamy blokady FRP, naprawiamy urządzenia po zalaniu, wymieniamy płytki USB, uszkodzone ekrany LCD, stłuczone szybki, ramki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • Samsung Galaxy S5 mini diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kod

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S5 mini diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Samsung Galaxy S5 mini diagnoza telefonu po zalaniu Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urzą

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S5 mini usunięcie blokady Google
   50 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S5 mini wymiana szybki
   180 zł Dostępny
   1 Opinie

   Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Wymianę zbitej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu.

   180 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów