Samsung Galaxy S5 mini wymiana szybki

Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Wymianę zbitej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu.

Indeks: 7777200000162

Stan: Nowy produkt

Producent:

180 zł brutto

szt

Dane katalogowe

Model Galaxy S5 mini
Usługa Wymiana szybki
Producent Samsung

Więcej informacji

Wymiana szybki Samsung Galaxy S5 Mini

W telefonie zostaje wymieniona tylko szybka, która nie wpływa na jakość obrazu i czułość dotyku. Element wymiany szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

Recenzje

Ocena

09-07-2018

Samsung Galaxy S5 Mini

Cieszę się, że trafiłam na Wasz serwis. Nie wiedziałam, że tak sprawnie może ktoś wymienić wyświetlacz ! Polecam serwis :-)

Napisz recenzję

3 innych produktów w tej samej kategorii: