Galaxy S5

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy S5 Jest 13 produktów.

  Wymieniamy zniszczone obudowy, ekrany AMOLED, potłuczone szybki wyświetlacza, taśmy flex z portem ładowania, głośniki itd. Zachęcamy do skorzystania z odnowy telefonu (wymiana szybki/LCD + obudowy). Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Chorzowie lub do skorzystania z przesyłek kurierskich door to door.
  Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Samsung Galaxy S5
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Samsung Galaxy S5
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Samsung Galaxy S5
   50 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu.

   50 zł
   Dostępny
  • Wymiana Buzzera Samsung Galaxy S5
   100 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Głośnika Rozmów Samsung Galaxy S5
   100 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Samsung Galaxy S5
   140 zł Dostępny

   Usługę wymiany zepsutego mikrofonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   140 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Samsung Galaxy S5
   140 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Wymiana Ramki Samsung Galaxy S5
   150 zł Dostępny

   Wymianę ramki wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera usługi serwisowej oraz koszt części.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Slotu SIM Samsung Galaxy S5
   150 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Szkła Aparatu Samsung Galaxy S5
   50 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części. Wymianę szkiełka szkiełka aparatu wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu.

   50 zł
   Dostępny
  • Wymiana Szybki i Ramki Samsung Galaxy S5
   200 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej szybki i ramki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   200 zł
   Dostępny
  • Wymiana Szybki Samsung Galaxy S5
   150 zł Dostępny
   2 Opinie

   Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Wymianę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S5
   400 zł Dostępny
   1 Opinie

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

   400 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów