Samsung Galaxy S5 wymiana szybki ramki

Podczas korzystania z telefonu możemy doprowadzić do przypadkowego upadku lub przygniecenia urządzenia, które może skończyć się powstaniem uszkodzenia w obrębie ekranu dotykowego. Jeśli masz zbity ekran, ale wyświetlacz i dotyk działają prawidłowo, możesz zdecydować się na wymianę szybki w telefonie Samsung Galaxy S5. Będzie to tańsze rozwiązanie niż wymiana całego ekranu w serwisie Samsung.

Indeks: 7777200000277

Stan: Nowy produkt

Producent:

220,00 zł brutto

szt

Dane katalogowe

Model Galaxy S5
Usługa Wymiana ramki
Producent Samsung

Więcej informacji

Wymiana Szybki i Ramki Samsung Galaxy S5

W telefonie zostaje wymieniona szybka i ramka, która nie wpływa na jakość obrazu ani czułość dotyku. Elementy wymiany nie posiadają żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki i ramki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki i ramki. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna

Recenzje

Napisz recenzję

12 innych produktów w tej samej kategorii: