Samsung Galaxy S5 wymiana szybki

7777200000161

Nowy produkt

Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Wymianę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu.

Więcej szczegółów

150 zł brutto

Płatności

Produkty powiązane

Więcej informacji

Wymiana szybki Samsung Galaxy S5

W telefonie zostaje wymieniona sama szybka, która nie wpływa na jakość obrazu i czułość dotyku. Element wymiany szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

Opinie

Ocena 
16-11-2018

Super

Elegancko! Telefon jak funfel nówka nie śmigana. Jestem bardzo zadowolony.

  Ocena 
  26-07-2018

  Polecam Smart Serwis

  Szybka usługa za przystępną cenę.

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Samsung Galaxy S5 wymiana szybki

   Samsung Galaxy S5 wymiana szybki

   12 innych produktów w tej samej kategorii: