Galaxy S6 Edge Plus

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy S6 Edge Plus Jest 10 produktów.

  Usługi realizowane są w centrum Chorzowa. Wymieniamy uszkodzone ekrany super AMOLED, złącza ładowania, baterie, stłuczone klapki itd. Zajmujemy się także naprawą telefonów po zalaniu, ściąganiem blokad i wgrywaniem oprogramowania. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Samsung Galaxy S6 Edge Plus
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Samsung Galaxy S6 Edge Plus
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Samsung Galaxy S6 Edge Plus
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   70 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Samsung Galaxy S6 Edge Plus
   120 zł Dostępny

   Wymianę ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   120 zł
   Dostępny
  • Wymiana Klapki Baterii Samsung Galaxy S6 Edge Plus
   160 zł Dostępny

   Naprawę zbitej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   160 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Samsung Galaxy S6 Edge Plus
   200 zł Dostępny

   Usługę wymiany uszkodzonego mikrofonu wykonujemy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   200 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Samsung Galaxy S6 Edge Plus
   200 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   200 zł
   Dostępny
  • Wymiana Slotu SIM Samsung Galaxy S6 Edge Plus
   200 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   200 zł
   Dostępny
  • Wymiana Szkła Aparatu Samsung Galaxy S6 Edge Plus
   60 zł Dostępny

   Wymiany szkiełka aparatu dokonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   60 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S6 Edge Plus
   620 zł Dostępny
   1 Opinie

   Naprawę uszkodzonego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

   620 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów