Galaxy S6 Edge

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy S6 Edge Jest 10 produktów.

  Naprawiamy usterki zalania, wgrywamy oprogramowanie, usuwamy blokady Google FRP, wymieniamy zbite wyświetlacze, taśmy z portem ładowania USB, baterie, klapki baterii itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu, który możemy zrefabrykować.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Samsung Galaxy S6 edge diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/k

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 edge diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Samsung Galaxy S6 edge diagnoza telefonu po zalaniu Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządze

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 edge usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy na miejscu w naszym serwisie lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 edge wymiana baterii
   140 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę niesprawnego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach za

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 edge wymiana klapki baterii
   70 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych l

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 edge wymiana mikrofonu
   140 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego mikrofonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 edge wymiana portu USB
   150 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 edge wymiana slotu sim
   160 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 edge wymiana szkła aparatu
   60 zł Dostępny

   Wymiany zbitego szkiełka aparatu dokonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   60 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 edge wymiana wyświetlacza
   490 zł
   1 Opinie

   Jakość części: Oryginał Wymianę uszkodzonego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i oryginalnego wyświetlacza.

   490 zł
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów