Galaxy S6

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy S6 Jest 11 produktów.

  Naprawy realizowane są w centrum Chorzowa. Wymieniamy wyświetlacze AMOLED, zbite szybki, taśmy ze złączem USB, baterie, klapki itd. Naprawiamy także oprogramowanie oraz telefony po zalaniu. U nas znajdą Państwo usługę pełnego odnowienia (LCD lub szybka, ramka, klapka). Klient może skorzystać z opcji door to door.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Samsung Galaxy S6 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. W

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu.

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 wymiana baterii
   130 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę zepsutego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamie

   130 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 wymiana klapki baterii
   70 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę potłuczonej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych l

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 wymiana mikrofonu
   140 zł Dostępny

   Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 wymiana portu USB
   140 zł Dostępny

   Naprawę niesprawnego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 wymiana slotu sim
   160 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 wymiana szkła aparatu
   60 zł Dostępny

   Wymiany szkiełka aparatu dokonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   60 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 wymiana szybki
   210 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Naprawę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu.

   210 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S6 wymiana wyświetlacza
   540 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Oryginał Wymianę uszkodzonego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera usługę serwisową i oryginalny wyświetlacz.

   540 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów