Galaxy S7 Edge

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy S7 Edge Jest 12 produktów.

  Wymieniamy pęknięte wyświetlacze LCD, szybki przednie, tylne szkła, płytkę ze złączem ładowania, baterie itd. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Serwis wykonujemy na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door. Klient ma możliwość wyboru części: oryginalnych lub zamiennych.
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
  • Samsung Galaxy S7 edge diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 edge diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Samsung Galaxy S7 edge diagnoza telefonu po zalaniu Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys napra

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 edge usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 edge wymiana baterii
   150 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę zepsutej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamie

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 edge wymiana buzzera
   140 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 edge wymiana głośnika rozmów
   130 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   130 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 edge wymiana klapki baterii
   90 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych

   90 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 edge wymiana mikrofonu
   160 zł Dostępny

   Usługę wymiany zepsutego mikrofonu wykonujemy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 edge wymiana portu USB
   160 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 edge wymiana slotu sim
   170 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM robimy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   170 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 edge wymiana szkła aparatu
   70 zł Dostępny

   Wymianę zbitego szkiełka aparatu wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 edge wymiana wyświetlacza
   800 zł Dostępny
   2 Opinie

   Jakość części: Oryginał Naprawę uszkodzonego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera usługę serwisową i oryginalny wyświetlacz.

   800 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów